Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Smith&Wesson Model 60
Tebrikler,tebrikler,tebrikler.

Alıntı

Sn. Turkmenoglu,
"Toplu alımlar"ınızın ne zaman sonlanacağını merak etmeye başladım...

Güle güle kullanın, çok hoş bir ufaklık... Umarım diğerlerinden gönlünüz geçmez...

Alıntı

Sn. Vefasiz sıra y. otomatikler'de çok sürmez gelirler efendim. Sn. Türkmenoğlu batının en hızlı envanter değiştiren kovboyu Smile.

Alıntı

Sn. Turkmenoglu'ndan laylon hamlesi beklenmekte. Smile

Alıntı

(14-01-2013, 10:57 AM)ecorotti demiş ki: Sn. Türkmenoğlu çok güzel bir tercih. Sn. Darre'nin sahip olduğu mod60'ı kusursuz güzelliğinden dolayı seve seve bitirememiştim. Darısı başıma.

Sağolun Sn Ecorotti,

Gerçekten kibarlığı, naifliği çok ayrı.. Daha iyisi sizin olsun.
(14-01-2013, 11:20 AM)yakuzz demiş ki: Hayırlı olsun Sn.Türkmenoğlu. Çok iyi bir seçim.

O dokunmatik tetiği kullanmayan bilemez. Güzel silah, güzel tercih.

Haklısınız, keyifli bir silah.
Silah Ankara ekibinin zaten Smile
(14-01-2013, 12:17 PM)orpeus demiş ki: Sn Türkmenoğlu, yeni oyuncağınız hayırlı uğurlu olsun. Poligonda keyifli kullanımlar dilerim efendim. Sn. Yakuzz'a katılmamak elde değil, " O dokunmatik tetiği kullanmayan bilemez" . Saygılarımla...

Kıymetini bileceğimden emin olabilirsiniz Sn Orpeus.
(14-01-2013, 01:42 PM)Hero17 demiş ki: Tebrikler,tebrikler,tebrikler.

Daha iyileri sizin olsun Sn Hero
(14-01-2013, 07:41 PM)Vefasiz demiş ki: Sn. Turkmenoglu,
"Toplu alımlar"ınızın ne zaman sonlanacağını merak etmeye başladım...

Güle güle kullanın, çok hoş bir ufaklık... Umarım diğerlerinden gönlünüz geçmez...

Sn Vefasız;

686 yı bu ufaklık için uğurluyorum. "Toplu" alımlarım aslında sona erdi sayılır. 3"-4" bir model 19 veya 3" bir 686 denk geldiği gün toplu alımlarıma tamamen son vereceğim. Bu arada gönlümün geçeceğini sanmıyorum diğerlerinden. Zaten elimde artık topu topu iki revolver var.

"toplu alımlar" ın sona ermesi için sanırım bira daha yolum var. Neden derseniz çok sevdiğim silahlarım var evet. Ancak aşık olamadım henüz. Benim gibi kusurlu birinin kusursuz bulacağı silahı arayışı kolay değil Smile

(14-01-2013, 09:43 PM)ozkanx7 demiş ki: Sn. Vefasiz sıra y. otomatikler'de çok sürmez gelirler efendim. Sn. Türkmenoğlu batının en hızlı envanter değiştiren kovboyu Smile.

Orta Anadolu'nun diyelim Sn Ozkanx7. Batıya açılamadık henüz.

Sn Vefasız yarı otomatikler yolda geliyor, kısmetse kavuşulur elbet.

(14-01-2013, 10:13 PM)ecorotti demiş ki: Sn. Turkmenoglu'ndan laylon hamlesi beklenmekte. Smile

Umuyorum düşüncenizde haklı çıkarsınız Sn Ecorotti.

Saygılarımla;

Alıntı

İlk resimdeki ahşap kabzeli olanı çok beğendim. Acaba memleketimizde bu silah bulunabilir mi özellikle sıfır olarak? Bu arada silahınız hayırlı olsun...

Alıntı

Sıfır olarak bulunması zor Sn Oğuzmahmut25;

MKEK e uzun süredir bu modeller gelmiyor. Bir müddet SW bile gelmeyecek sanıyorum.
Ne kadar süreceğini bilmiyorum ancak SW ler tekrar vitrine çıkana kadar bir kaç sene geçer. Gelecekler arasında da mini revolverler olacağını sanmıyorum.
Herşeyden önce SW lerde günden güne üretim kalitesi ve parça kalitesi düştüğü için bu denli nitelikli revolver almak artık mümkün değil sıfır olarak. Komple paslanmaz çelik olan klasik tarzlı son versiyonu 60-7. Bu modelden sonrakilerde MIM parçalar kullanılmaya başlandı. Şanslı iseniz temiz bir ikinci el denk getirebilirsiniz.

Haklısınız ilk resimdeki ahşap kabze ayrı bir güzel duruyor, ben kıyamayıp çıkardım. Bir ara fırsat bulursam takar fotoğraflarım orjinal kabze kapakları ile.

Teşekkür ederim iyi dilekleriniz için, Saygılarımla.

Alıntı

Sn.turkmenoglu yeni çeliğiniz hayırlı uğurlu olsun güle güle seviniz. Karanlık tahriklere kapılmayın efendim hiç gerek yok. Big Grin
Saygılar.

Alıntı

Sayın Of_lee;

Çeliğin yerini laylon tutarmı hiç. Hafiflikse işte hafiflik.
Elimin dışına taşmıyor. Her cebe uygun. İster ön cepte, ister arka cepte, ister yan cepte.. 357 likleri de kullanabilse tadından yenmezdi.

Saygılarımla.

Alıntı

Tebrik ederim Sn Türkmenoğlu, ağız tadıyla kazasız belasız kullanmak nasip olsun.

Saygılarımla,

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi