Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Smith&Wesson Model 60
Hayrını görün, ben de arıyordum böyle bir şeyler ama evde aramakla bulabileceğimi sanmıyorum Smile

Alıntı

Hayırlı, uğurlu olsun.

Alıntı

(12-01-2013, 04:21 PM)Mercankaya demiş ki: Sn. Türkmenoglu,
Hayirli, ugurlu olsun. Çok güzel ve inanilmaz kullanisli, daha da onemlisi cok istediginiz bir silaha sahip oldunuz. Kendime almis kadar seviniyorum. Kazasiz, belasiz insallah.
Benim yareni biliyorsunuz, esofman cebinde dahi tasidigim, yanimdan ayirmadigim en guvendigim silahim. Sizin gibi bir revolverseverinde yareni olacagina eminim.

Tekraren hayirli, ugurlu olsun.
Selamlar, saygilar.

Teşekkürler Sn Mercankaya,

Ne kadar bakındığımı siz biliyorsunuz. Silahı alırken de verdiğiniz destek için tekrar teşekkür ederim.

Saygılarımla.
(12-01-2013, 05:51 PM)ercan 45 demiş ki: Hayırlı olsun sayın Turkmenoglu. Saygılar.

Teşekkürler Sn Ercan 45,

Daha güzelleri sizin olsun. Saygılarımla
(12-01-2013, 06:33 PM)Keremcan demiş ki: Sn Türkmenoğlu silahınızı güle güle kullanmayın çünkü gülerken atış yapmak sakıncalı mazallah hedef sapması olabilir Big Grin
Onun için silahınızı neşe içinde keyifle kullanınız Smile
Saygılar
Ayrıca cahilliğimi bağışların silahın üzerinde yanılmıyorsam krom kaplama var bu orijinal midir.?

Sn Keremcan,

Gülsem de gülmesemde fişekler yolunu bulacaktır bir şekilde. Saygılarımla
(12-01-2013, 06:39 PM)6patlar demiş ki: Hayırlı olsun güle güle kullanın Sn.Türkmenoğlu.686 için çok yakın bir dostum arayış içerisinde bilginiz olsun.Shy

Sn 6patlar, teşekkür ederim. Geçen hafta 686 nın sözünü kestik. Gaziantep'e uğurluyoruz kendilerini. Saygılarımla.
(12-01-2013, 06:43 PM)alpago demiş ki: Sn.Türkmenoğlu,
Yeni tabancanız hayırlı olsun güle güle kullanın. Başlıkta verdiğiniz bilgiler ve görseller için ayrıca teşekkürler.
Saygılar.

Sn Alpago,

Ben teşekkür ederim. Keşke daha çok bilgi aktarabilseydim. Aslında detaylı olarak versiyon versiyon yapılan değişiklikleri aktarmak istiyordum, belki ileride olur.

Saygılarımla.
(12-01-2013, 09:50 PM)sandeman demiş ki: Hayrını görün, ben de arıyordum böyle bir şeyler ama evde aramakla bulabileceğimi sanmıyorum Smile

Sağolun Sn Sandeman,

İlk etkinlikte birlikte deneriz. Ben de merak ediyorum bizim ufaklığın yeteneklerini.

Saygılarımla.
(12-01-2013, 10:40 PM)asc demiş ki: Hayırlı, uğurlu olsun.

Teşekkürler Sn Asc;

Revolverler her silahsevere lazım Smile

Saygılarımla.

Alıntı

Sn.Türkmenoğlu seçiminize diyecek birşey yok aynısını(model 36-7 namlu 1.875 inç) 3 ruhsat dönemidir büyük bir güven ile taşıyorum.Bu silahı taşırken hiç bir sorun yok eğer iç kılıf veya çıplak belde taşıyorsanız,sorun belinizden çekmeye kalktığınızda başlıyor.Fotograftaki kabzayı kullanacaksanız o kabza ani çekişlerde ele gelmek için küçük ayrıca topunda pantolana takılacağını düşünürseniz(kılıfsız kullanımda) orada bir maruzat doğuyor.Tavsiyem hemen bie büyük kabza yaptırmanız.Serçe parmağınız dahil kavrayacağınız ve kalınlık olarak tam elinize oturan bir kabza.Yani yeni kabzanız silahın orjinal metal olan kısmını hem alttan hemde yanlardan tamamen kapatacak.Bunu yapıp monte ettikten sonra silahınızın silueti tamamen değişecek ama emin olun daha çok hoşunuza gidecek.Ayrıca dah büyük boy plastik (demek istiyorum) kabza da bulabilirsiniz.

Alıntı

(13-01-2013, 03:24 AM)tabanca demiş ki: Sn.Türkmenoğlu seçiminize diyecek birşey yok aynısını(model 36-7 namlu 1.875 inç) 3 ruhsat dönemidir büyük bir güven ile taşıyorum.Bu silahı taşırken hiç bir sorun yok eğer iç kılıf veya çıplak belde taşıyorsanız,sorun belinizden çekmeye kalktığınızda başlıyor.Fotograftaki kabzayı kullanacaksanız o kabza ani çekişlerde ele gelmek için küçük ayrıca topunda pantolana takılacağını düşünürseniz(kılıfsız kullanımda) orada bir maruzat doğuyor.Tavsiyem hemen bie büyük kabza yaptırmanız.Serçe parmağınız dahil kavrayacağınız ve kalınlık olarak tam elinize oturan bir kabza.Yani yeni kabzanız silahın orjinal metal olan kısmını hem alttan hemde yanlardan tamamen kapatacak.Bunu yapıp monte ettikten sonra silahınızın silueti tamamen değişecek ama emin olun daha çok hoşunuza gidecek.Ayrıca dah büyük boy plastik (demek istiyorum) kabza da bulabilirsiniz.

Önerileriniz için teşekkür ederim Sn Tabanca. Aslında birkaç çeşit kabze siparişim olmuştu. 3 tanesi aracı şirket gönddermek istemeyince iptal oldu. Bu kabze silahın üstünde kibar durduğu için var. Şu an taşıma gibi bir problemim olmadığı için sorun yaşamıyorum. Bahsettiğiniz şekilde bir kabze siparişim var zaten, kabzenin özelliği klipsli olması. Yani çakı klipsi gibi cebe vs takılabilecek durumda. İleride gelince onu da paylaşırım.

Saygılarımla.

Alıntı

Sn.Türkmenoğlu ;
Öncelikle emeğinize sağlık , silahınız hayırlı uğurlu olsun .Keyifle kullanmanız dileğimle. Saygılar.

Alıntı

Teşekkür ederim Sn Spir;

Daha güzelleri, daha iyileri sizlerin olsun.
Evin içinde belime takıp gezmedim dersem yalan olur. Hakikaten varlığı yokluğu taşıyan için bile zor belli oluyor. Sanki cep telefonu taşıyormuş gibi varlığını hissediyorsunuz o kadar. Gerçekten taşıma amaçlı kullanacak olsaydım çok doğru bir seçim olurdu.

Saygılarımla.

Alıntı

Sn. Türkmenoğlu çok güzel bir tercih. Sn. Darre'nin sahip olduğu mod60'ı kusursuz güzelliğinden dolayı seve seve bitirememiştim. Darısı başıma.

Alıntı

Hayırlı olsun Sn.Türkmenoğlu. Çok iyi bir seçim.

O dokunmatik tetiği kullanmayan bilemez. Güzel silah, güzel tercih.

Sn.Darre'nin mo.60'ı gerçekten insanı büyüleyen cinstendi. Kusursuz imal edilmiş bir güzelliğe, ilk günkü kusursuzluğuyla erişebilmek ayrı bir keyifti. Keşke satmasaydı diyorum ama yeni projelere kaynak lazımdı Smile

Alıntı

Sn Türkmenoğlu, yeni oyuncağınız hayırlı uğurlu olsun. Poligonda keyifli kullanımlar dilerim efendim. Sn. Yakuzz'a katılmamak elde değil, " O dokunmatik tetiği kullanmayan bilemez" . Saygılarımla...

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi