Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Smith&Wesson Model 60
Bu da benim ufaklık, 60-7 Smile

[Resim: IMG_2199-1.jpg]

[Resim: IMG_2203-1.jpg]

[Resim: IMG_2205-1.jpg]

[Resim: IMG_0573.jpg]

Alıntı

(12-01-2013, 02:03 AM)burak1234 demiş ki: Hayırlı,ugurlu olsun.Allah kötüye kullandırmasın.
Ayrıca mod.60 hakkında çok güzel bir yazı olmuş.
saygılar

Teşekkür ederim Sn Burak1234;

Aslında bu yazıyı daha önce hazırlamıştım. Daha güzel bir derleme yapmayı istediğim için ertelemiştim; ancak mesailer anormal arttığı için vakit ayırıp daha fazla araştırma yapıp konuyu geliştiremeyeceğimi görünce konuyu açayım dedim.

Saygılarımla.

Alıntı

Sn. Türkmenoğlu yeni SW' unuz hayırlı uğurlu olsun, güzel günlerde kullanın, envanteri çok hızlı değiştiriyorsunuz maaşallah yeni güzeller de yolda artık hayırlısı, kendisini görmüştüm ama tekrar görmek isterim. Mod. 60 hakkında anlatımınız için teşekkür ederim elinize saglık.
Saygılar..

Alıntı

Sn Özkanx7;

Biliyorsunuz uzun süreler düşlediğim ve aradığım bir modeldi. Arayış sürecinde de, alış sürecinde de siz ve Sn Mercankaya yalnız bırakmadınız; tekrar sağolun.

Kumluluk hissi dışında gözüme batan kusuru yok. Komple paslanmaz çelik olması; tetiğinin horozunun da zamanla kararmayacak olması benim gibi görselliğe önem veren biri için ayrı bir tatmin unsuru.

Ben 4 gözle kullanmayı bekliyorum. Hep birlikte kullanmak nasip olur umarım.

Saygılarımla.

Alıntı

Ben teşekkür ederim.Sn turkmenoglu
İçinizde kuşku kalmasın.Yeterince derli toplu bir yazı olmuş.İçine rovelver sevgisi olan,almayı düşünen,arada kalan sn.arkadaşlarımıza ve çok yardımı olacaktır.Elinize sağlık.

Saygılarımı sunarım...

Alıntı

Sn. Türkmenoglu,
Hayirli, ugurlu olsun. Çok güzel ve inanilmaz kullanisli, daha da onemlisi cok istediginiz bir silaha sahip oldunuz. Kendime almis kadar seviniyorum. Kazasiz, belasiz insallah.
Benim yareni biliyorsunuz, esofman cebinde dahi tasidigim, yanimdan ayirmadigim en guvendigim silahim. Sizin gibi bir revolverseverinde yareni olacagina eminim.

Tekraren hayirli, ugurlu olsun.
Selamlar, saygilar.

Alıntı

Hayırlı olsun sayın Turkmenoglu. Saygılar.

Alıntı

Sn Türkmenoğlu silahınızı güle güle kullanmayın çünkü gülerken atış yapmak sakıncalı mazallah hedef sapması olabilir Big Grin
Onun için silahınızı neşe içinde keyifle kullanınız Smile
Saygılar
Ayrıca cahilliğimi bağışların silahın üzerinde yanılmıyorsam krom kaplama var bu orijinal midir.?

Alıntı

Hayırlı olsun güle güle kullanın Sn.Türkmenoğlu.686 için çok yakın bir dostum arayış içerisinde bilginiz olsun.Shy

Alıntı

Sn.Türkmenoğlu,
Yeni tabancanız hayırlı olsun güle güle kullanın. Başlıkta verdiğiniz bilgiler ve görseller için ayrıca teşekkürler.
Saygılar.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi