Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yeni üye oldum, konu açamıyorum?
Merhabalar aranıza yeni katıldım. Bir yıldır sitede misafir olarak yazılan konuları okuyorum. Şimdi üye oldum ama malesef yeni konu açamıyorum bunun sebebi nedir öğrenmek istiyorum?
Saygılar...

Bunun sebebini ifade etmiş durumdasınız.

İfade etmiş olduğum sebep, siteye yeni katıldığım cümlesi ise pekte yeni sayılmam aslında, dört gün oldu.

http://www.tabancatufek.com/forum2/showt...p?tid=2118

Sonuna kadar okuyunuz.

Okudum Sn.beretta, umarım üç yıl beklemek zorunda kalmam.

Sn.espace7,

Bir yıldır forumumuzu takip ediyorsanız, forum kurallarını ve yazım kuralları konusundaki hassasiyetimizi de bildiğinizi kabul ediyorum. Üç mesajınızı ben düzenledim. Lütfen bundan sonraki mesaj ve yazılarınızda bu konuda daha dikkatli ve özenli olunuz...

Saygılar.

2 üye teşekkür etti:
adem 1, tanerzorlu01
(04-01-2013, 06:47 PM)espace7 demiş ki: Okudum Sn.beretta, umarım üç yıl beklemek zorunda kalmam.

3 yıl neyi bekleyeceksiniz ki Sn espace7? Veya konu açmaktansa paylaşmak istediğiniz husus veya doneyi ilgili konuda paylaşabilirsiniz. Mesaj yazma kıstınız yok görüldüğü üzere. Açıkçası açmak istediğiniz konuyu cidden merak ettim.

Saygılarımla,

Sn. espace7 ,
Öncelikle aramıza hoş geldiniz.
Değerli üstadların yanında benim gibi yeni üyelerin yorum yapması pek doğru olmasa da belki katkım olur düşüncesi ile yazacağım.
Kurallarımız var. Türkçe 'mizi doğru ve düzgün kullanmak. İmla kurallarına uymak. Saygı ve nezaket kurallarına uymak. Kanunlara uymak.
Ayrıca konu açmak için belirli bir süre okumak Smile Okudukça öğreneceğiz ve belli bir seviyeye ulaştığımızda konu da açacağız. Tabi konuyu açmadan önce iyice de araştırmalıyız. Belki benzer konu daha önce açılmış ve tartışılmıştır.
Acele etmemenizi tavsiye ederim. Smile Güzel dostluklar ve bilgiler için emin olun doğru yerdesiniz.
Saygılarımla

Sn.espace7, konu açmışsınız ya işte... Big Grin Hoşgeldiniz...

(05-01-2013, 05:10 AM)sarp kılıç demiş ki: Sn.espace7, konu açmışsınız ya işte... Big Grin Hoşgeldiniz...

Smile)) sabah sabah iyi güldüm Sn.Sarp Kılıç; siz çok yaşayın.
Sn.Escape;sizde aramıza hoş geldiniz.
Saygılar

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi