Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
WALTHER PPX
(02-01-2013, 01:50 PM)yavuz2979 demiş ki: Bu işin Mercedes'i Walther'dir...
Saygı ile.

Mercedes'den kasıt, Alman işçiliği sanırım.

Alıntı

Kimseyi yönlendirme gibi bi durumum olamaz.Bu tamamen benim kendi fikrim.Allah herkesi Mercedesine kavuştursun diyelim o zaman.Smile
Saygı ile.

Alıntı

Tarihin en çirkin 3 silahı arasında olmalı, Glock'a çirkin ördek yavrusu diyoruz ama onun da kendisini sevdiren bir yanı var, üstelik tutarlı ve sade. Bunun her üçüncü santimine başkası dokunmuş en son gelen de diz kapağını kırıp bacağını ters çevirmişçesine garip bir tasarım. Dedikleri gibi, 500 dolar altında olursa alabilirim Big GrinBig GrinBig Grin

Alıntı

Kanaviçe kabza pek te göz dolduruyor. Smile

Ben desen işçiliğini ve motiflerin harmonisini beğendim. Bir de canlı, güzel renklerde yapsalar, böyle simsiyah olmamış, iç karartıyor ve desenleri öne çıkartamıyor.

Alıntı

Sempatik gibi ama?
Cin tasallutuna uğramış gibi de. Big Grin

Alıntı

Arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var bana hatasız çalışan ve uzun ömürlü bi makina lazım yılda ikibin atıyorum.browning denedim üç yılda çatladı çeliği ince geldi sanırım cz 75 hiç olmadı ikide bi hata yapıp itibarımı yerlebir etti Alman sağlam olur diye düşündüm bende Walther e karar verdim ama PPQ mu PPX mi karar veremiyorum PPX sanırım daha kalın daha dayanıklı mı olur çok kararsızım ? Ben napıcam Allah Rıza'sı için yardımcı olurmusunuz. Yanlış seçim yapıp pişman olmaktan korkuyorum ?

Alıntı

Arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var bana hatasız çalışan ve uzun ömürlü bi makina lazım yılda ikibin atıyorum.browning denedim üç yılda çatladı çeliği ince geldi sanırım cz 75 hiç olmadı ikide bi hata yapıp itibarımı yerlebir etti Alman sağlam olur diye düşündüm bende Walther e karar verdim ama PPQ mu PPX mi karar veremiyorum PPX sanırım daha kalın daha dayanıklı mı olur çok kararsızım ? Ben napıcam Allah Rıza'sı için yardımcı olurmusunuz. Yanlış seçim yapıp pişman olmaktan korkuyorum ?

Alıntı

Temel Türkçe öğrensek yeterli olur.

Alıntı

PPX MKEK' ye en son ne zaman gelmişti?..

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
derinoz

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi