Değerli Üstadlar Yardıma İhtiyacım Var
Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Değerli Üstadlar Yardıma İhtiyacım Var
Ankara'da belki bir üstad bulunur. Sn. Tokoğlu bizimle aynı mıntıkada geziyordu. Yoğun muhabbete daldığı için, ben de SXP peşinde koştuğumdan kendisine selam veremedim.

Alıntı

Değerli arkadaşlar,

Sn.Özkanx7'nin önceki mesajlarda belirttiği durumu aşağıda kırmızı alanla çevreledim. Kırmızı alan içinde kalan gövdenin ucunda boyada ton farkı mevcuttu. Fabrika boyalı CZ'lerde gövde ucunda böyle bir boya farkı olabilir mi?

[Resim: IMG_2961_zpse8bb6790.jpg]

Saygılarımla.

Alıntı

Sn. alone61 konu ile alakalı size yarın telefon ile ulaşıp aldığım bilgileri size aktaracağım. Saygılar..
Bu tür boya taşmaları olabiliyormuş Sn. alone61.

Alıntı

Sn.Lupus,

Bana yolladığınız mailde;

- Sürgüdeki şarjördeki fişeğe sürten, fişek süren tabla CZ ' de tamamen boyasız ve pırıl pırıldır...
- Sürgüdeki kızakların, gövde kızaklarına oturan yan yüzeyleri de aynen boyasız ve pırıl pırıldır...
- Sürgü ve gövde içerisinin boya tonu, dış yüzeyden kesinlikle farklıdır.

diye belirtmiştiniz. Öncelikle üçüncü madde belirttiğiniz gibi. İç yüzey ve dış yüzey arasında ton farkı var. Fakat emin olduğum sürgü kızakları yan yüzeylerinde boya vardı. Bu da galiba silahın boyalı olduğunu kanıtlıyor.

Sn.Özkanx7, telefonunuzu bekliyorum.
Saygılarımla.

Alıntı

Sn.darre,

Bu fotoğraflara bakarak karar vermek çok zor çünkü ton farklarını anlamak mümkün değil...

CZ 75' in sürgü ve gövdesinde boyasız olması gereken yerlerin tonunu ayırd edemiyoruz...

Aşağıdaki konudaki fotoğraflar biraz fikir verebilir;

Sayın Hocam, Doğrudur. Fotoğraflar istediğimiz gibi çıkmadı aslında telefonda daha iyi görünüyordu. Dediğiniz parçalarla ilgili noktalara dikkat ederek bugün bir yakınımda bulunan 94 modeli inceleme yapacağım. Selamlar,Saygılar..

Alıntı

Sn.alone61,

Yarın belki Ankara ' da olabilirim...Eğer gelecek olursam, haberleşir gider birlikte bakarız...
Olmadı Sn.Eskici' den sizin adınıza yardım talep ederiz, bizleri kıracağını sanmam...Smile

Saygılar, selamlar.

Alıntı

(30-12-2012, 01:11 PM)lupus demiş ki: Sn.alone61,

Yarın belki Ankara ' da olabilirim...Eğer gelecek olursam, haberleşir gider birlikte bakarız...
Olmadı Sn.Eskici' den sizin adınıza yardım talep ederiz, bizleri kıracağını sanmam...Smile

Saygılar, selamlar.

Sn. Üstadım,

Kör istedi bir göz Allah verdi iki gözAngel. İnşallah gelebilirsiniz de birlikte gidebiliriz. Cep telefonumu size maille ileteceğim. Müsait olduğunuzda ararsanız, çok memnun olurum. Siz gelemezseniz, Sn.Eskici de vakit ayırabilirse çok çok memnun olurum.

Saygılarımla.

Alıntı

Sn alone61,

Kendi CZ 75 Compact ımın resimlerini gönderiyorum. Fotoğraf makinemi bir akrabama ödünç vermiştim, resimleri cep tel ile çektim ve de akşam nedeniyle yetersiz ışık dolayısı ile çok net değiller ama bir fikir verir diye düşünüyorum.

Silahım 2009 yapımı. Sürgünün iç tarafının ön kısımda dış boyanın içe hafifçe bulaşması sözkonusu olup, içe bulaşan boya tabancanın orjinal boyası.

[Resim: 20121230_195854_zps4a627d1e.jpg]

[Resim: 20121230_1959331_zps3c95020c.jpg]

[Resim: 20121230_200329_zps0978e449.jpg]

[Resim: 20121230_200306_zps7324fae6.jpg]

Alıntı

(30-12-2012, 01:11 PM)lupus demiş ki: Sn.alone61,

Saygılar, selamlar.

Sn Lupus Ankara ya geliyorsan ara mutlaka size bir yemek borcum var hatırlarsan Smile

Alıntı

(30-12-2012, 10:59 PM)mrt1 demiş ki: Sn Lupus Ankara ya geliyorsan ara mutlaka size bir yemek borcum var hatırlarsan Smile

Sn. mrt1 yemek mi dediniz? Smile

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi