Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Canik55 TP-9 Sahra Buz ve Darbe Testleri
Mordor ovasında aydınlık taraf kazanır mazallah. "Efendimiss kıymetlimiss" diye aranmayın sonra. Smile

Alıntı

Her ne kadar nayloncu da olsak ben aydınlık tarafın nefereriyim. Unutmayınız benim naylonumun rengi sizinkiler gibi kara değil. Wink

Alıntı

(29-12-2012, 03:17 AM)caytmazoglu demiş ki: Her ne kadar nayloncu da olsak ben aydınlık tarafın nefereriyim. Unutmayınız benim naylonumun rengi sizinkiler gibi kara değil. Wink

Git gide kararıyor ama. Smile

Alıntı

Sn. Caytmazoğlu,

Öncelikle bu işe kalkıştığınız için tüm kalbimle tebrik ediyorum. Ülkemizdeki silah fiyatları ve harçlar sebebiyle, silahseverler daha çok sevme, koklama faaliyetlerinde bulunurlarSmile. Siz galiba bu konuda bir ilksiniz. Güvenliği ihmal etmeyeceğinizden eminim.

Saygılarımla.

Alıntı

Sn. Caytmazoğlu

Polikarbon bir bariyer arkasında test yapmanızda fayda var bence,

Sonuçları merakla bekliyorum

Alıntı

Sn.Caytmazoglu azami önlemleri alacağınıza zaten eminim. Ama ne olur ne olmaz diye mümkünse mengene kullanin.

Güzel bir başlangıç oldu.

Alıntı

Güzel bir deney olacak gerçekten, sabırsızlıkla bekliyorum..

Bana kalırsa bu test hüsranla biter. İnşallah bu test beni yanıltır Smile
Olacakları pazartesi günü göreceğizSmile Peki siz değerli forum üyelerimizin sonuçla ilgili yorumları ne olur? Nasıl bir sonuç çıkar dersiniz?
Saygılar..

Alıntı

(29-12-2012, 09:54 AM)ecorotti demiş ki:
(29-12-2012, 03:17 AM)caytmazoglu demiş ki: Her ne kadar nayloncu da olsak ben aydınlık tarafın nefereriyim. Unutmayınız benim naylonumun rengi sizinkiler gibi kara değil. Wink

Git gide kararıyor ama. Smile
Big Grin

Alıntı

Şahsen sorun çıkartmadan atışları tamamlanacağını düşünüyorum. Silah henüz çok yeni. İşçilik kusurları var ama materyal olarak eziyete dayanacaktır.

Alıntı

SN caytmazoglu merakla sonuçları bekliyorum.Bizler maalesef silahlarımızı sevmekten öteye geçemiyoruz sizi ayrıca tebrik ederim.
Saygılar...

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi