Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
HS-9 Stainless Steel
Bugün itibariyle MKE de Hs 9 ss model tabanca tükenmiş . Umarım silahı almak isteyenler normal modele yetişirler.

Sagyilar,

Alıntı

HS ailesine merhaba, taşımaktan büyük mutluluk duyduğum HS-9 mod Tr. SS tabancamın kabzesine internetten gördüğüm ve kendi tabancama uyguladığım tutuş ve kavramayı destekleyici decal grip sonucunu siz değerli HS ailesiyle paylaşıp, değerli yorumlarınızla uygulamanın sonucunu merak ediyorum.Kendim gerçekten çok beğendim fakat kalıp çıkarırken bayağı bantlardan telef oldu. Üzerine birde HS logosunu ekledim, inşallah beğenir ve yorumlarınızla bana yol gösterirsiniz.Hepinize saygılar.
[img][Resim: 18553360.jpg]
[Resim: 51511180.jpg]
[Resim: 33142826.jpg]
[Resim: 91936871.jpg]
[Resim: 78106850.jpg]
[Resim: dsc07213vl.jpg]
[Resim: dsc07217m.jpg]
[Resim: dsc07221oe.jpg]
[Resim: dsc07222wx.jpg]
[Resim: dsc07223fn.jpg]
[/img]

Alıntı

Sn.Kernekli;decal grip'i kendiniz mi imal ettiniz yoksa internetten mi temin ettiniz ?
Epey zamandır aradığım bir ürün.
Saygılar

Alıntı

Sn.Kernekli; ellerinize sağlık çok güzel görünüyor. Güzel günlerde güle güle kullanınız. Birde kydex kılıfı nasıl temin ettiğiniz hakkında bilgi verir misiniz?

Saygılar...

Alıntı

Sn.Karadenizarif ; decal grip diye internette tarif edilen 10 cm.eninde yapışkanlı birbirinden ayrılabilen üst kısmı kauçuk özellikli bir bant, öncelikle ürünü kendim imal ettim, zaten bu tasarımda HS logolu bir ürün bulamazsınız, genelde USA kaynaklı ve XD ( yani HS'nin ABD üretilen ve XD olarak bilinen modeller için üretilmiş ürünler var ve bunlar da genelde çok parçalı ) , yaklaşık dördüncü deneme de bu onuca ulaştım. Yukarı da silahla birlikte resmi olan şablonda deneme ürünü

Gerekli Malzemeler; kauçuk esaslı en az 10 cm.eninde ve uzunluğu size kalmış ( fazla olursa iyi olur), HS harflerinin şablonu, makas, falçata, surfle makası, çektirme bant, kağıt bant, ince kumaş ( yapıştırma işleminden sonra kabze üzerine sarılıp, üst tarafından bant çektirmek için ), nylon kordon, saç kurutma makinası.

İşlem Basamakları
1. Kabze şablonu çıkarılacak ( her iki taraf )
2. Kabze üzerindeki HS yazılı kısım işaretlenip falçata ile çıkarılacak ( her iki taraf )
3. HS harflerinin yeri ayarlanıp, kağıtbant üzerine HS harfleri işaretlenip uygun açıda bant üzerine yapıştırılıp.falçata ile harf kenarları kesilerek, boşluklar ortaya çıkarılacak
4. Tetik korkuluğunun altında kabze birleştirme yerleri surfle diye tabir edilen ve zig-zag kesim yapan makasla her iki parçanın dişleri birbirine girip bütün oluşturacak şekilde kesilecek
5.Bu kesilen iki parça kabze üzerinde açılan boşluklar ve zig-zag birleştirmeler de dikkate alınarak, arka bantları çıkarılarak tek tek yapıştırılacak
6. Kabzenin arka kısmında her iki parçanın birleşim yeri eğimli olduğu için yaklaşık 0,7mm araya bir parça koydum ( toplam üç parçadan imal ettim.)
7. Yapıştırma işleminden sonra bantlı kısmın üzerini önce ince kumaş, daha sonra çektirme bantıyla sarıp, üzerini nylon kordonla sardım. İyi bir yapışma elde edebilmek için de saç kurutma makinasıyla ısı uyguladım.
8. Sarılı malzemeleri çıkardıktan sonra ortaya çıkan sonucu sizlerle paylaştım. İfadelerimle sizlere yardımım dokunduysa ne mutlu bana

Ayrıca; beğendiklerini tebrikleriyle ifade ederek beni mutlu eden sn.ilksurfer, sn.karadenizarif, sn.ginobilly, sn.fuat_61, sn.karasız beye çok teşekkür ediyorum. HS ailesine selam ve saygılar

Alıntı

sn.mbrk46 ; öncelikle yorumunuz için çok teşekkür ederim.
Kydex kılıflarımız Osmanlı Savunma tarafından tedarik edildi.
HS kılıf başlığı altında sn.hasso1 bizler için USA temin ettiği farklı dört adet modeli resimleri ile birlikte görebilir ve stoklarında mevcutsa temin edebilirsiniz.
sn.hasso1 beyefendi şarjörler konusunda da müjdeli haberlerinizi bekliyorum.Şarjör (Üç adet ) sipariş olarak benİ kaydederseniz sevinirim.Selamlar,Saygılar
Saygılar

Alıntı

Sn. kernekli öncelikli olarak ilginize teşekkür ederim. Ben HS-9'u Mart ayında aldım. Sn hasso1 bey ile de MKEK de görüşme fırsatım oldu. Kendisi yeni sipariş kydex kılıfların yakın zaman da geleceğini söylemişti. Forum sayfasından takip edebilirsiniz demişti. Fakat forumda herhangi bir duyuru görmedim şimdiye kadar. Kılıf konusunda biraz sabırsızlandığım içinde daha önce sn. karadenizarife sorduğum gibi size de sordum. Belki kılıf tedarik edebileceğim başka bir kaynak vardır diye. Anladığım kadarı ile sn. hasso1 in Amerika' dan ithal edeceği kılıfların gelmesini beklemekten başka çarem yok.

Saygılar...

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi