Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
HS-9 Stainless Steel
Hepsi Belçika malı. Hiçbir farkı yok. Ben genelde 71-72C modellerini görmüştüm Türkiye'de. Zor alımdılar. Yalnız üzerlerindeki şehir isimleri değişiyor. Benim geçen gördüğümde Morgan Utah Montreal PQ yazıyordu. Sanırım bunlar satış ofislerine yapılar vurgular. Yanlışlığım varsa Sn. lupus düzeltir.

Alıntı

Değerli arkadaşlar, Sn.Pinus' un da belirttiği gibi fark sadece yazılarda, üretim yeri, kalite ve teknik olarak bildiğimiz BHP' lerden bir farkları yok. ABD' de ve Canada' da ithal edilen silahların üzerinde ithalatçı ve dağıtıcının da açık isim ve adresleri yer almak zorundadır. Kuzey Amerika ' da FNH üretimi silahların ithalat ve dağıtımını Browning Arms Company ve FNH USA yapmaktadır. Browning Arms Company' nin merkezi ve adresi değiştikçe, silahların üzerindeki adresler de değişmektedir. FNH USA' nın ithal ettiği BHP' lerde ise adres gövdede olup, sürgü üzerinde sadece FNH logosu vardır.

Saygılar.

Alıntı

Sn.Pinus ve Sn.Lupus ,
Ellerinize sağlık . Yine bilgilendik Smile
Saygılarımla

Alıntı

Hayırlı uğurlu olsun,

Güzel günlerde kullanmanızı dilerim.

Saygılarımla

Alıntı

Sn. Turkmenoglu ,
Çok teşekkür ederim efendim .
Saygılarımla

Alıntı

Sn bora61 hayırlı uğurlu olsun artık sizde bizden HS cisiniz kardeşliğe hoşgeldiniz.
Allah yokluğunu göstertmesin.

Alıntı

Sn.airwolf ,
Çok teşekkür ederim. İnanın çok isteyerek aldım ve çok mutluyum. Doğru bir seçim yaptım , hiç şüphem yok. Aranızda olmak güzel Smile
Saygılarımla

Alıntı

Hayırlı olsun Smile

Alıntı

Sn. mlm_26 ,
Çok teşekkür ederim.
Saygılarımla

Alıntı

Sn bora61, ölmez de sağ kalırsak takriben Mart 15 gibi Sn mrt1 ile MKEK' ye bu silahtan almaya gideceğiz.Sizi de Ankara'ya davet edeceğiz efendim.Smile
Saygılar...

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi