Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
HS-9 Stainless Steel
Sn Kubilay ,
Henüz çok yeni ancak diğer bir üyemiz Sn karadenizarif yanılmıyorsam 2000 li atımlara ulaştı. Bir sıkıntı olmadı , olmaz da inşallah Smile
İşçiliği yorumlayabilirim . Sorunsuz Smile Smile Smile
Hafif , kaliteli , sağlam ve uygun fiyatı ve güvenli kullanımı ile kesinlikle tavsiye ederim. İlk resimleri özellikle paylaşmamdaki neden orta büyüklükte bir ele sahip tabancaseverin elinde nasıl durduğunun görülmesidir. Umarım faydalı olur Smile
Saygılarımla
Sn Alpagut ve Sn Beretta ,
Mutluluğumu paylaştığınız için teşekkür ederim . Çok sağolunuz efendim Smile
Allah sizlere daha daha güzellerini nasip etsin .
Saygılarımla

Alıntı

Sn.bora61, HS' niz hayırlı uğurlu olsun.

Müsait bir zamanınızda BHP' nin hikayesini de okumak isteriz...
Malum ülkemizde her gün Kuzey Amerika için üretilmiş bir BHP' ye denk gelmiyoruz...Smile

Saygılar.

Alıntı

Sn bora61 Yeni HS'niz hayırlı uğurlu olsun tekrar.Bu arada sizin envanter'de sağlam cok güzeller.Smile
Saygılar.

Alıntı

(28-12-2012, 03:59 PM)lupus demiş ki: Sn.bora61, HS' niz hayırlı uğurlu olsun.

Müsait bir zamanınızda BHP' nin hikayesini de okumak isteriz...
Malum ülkemizde her gün Kuzey Amerika için üretilmiş bir BHP' ye denk gelmiyoruz...Smile

Saygılar.

Sn. Lupus Üstadım ,
Çok teşekkür ederim. Cahilliğimi ve merakımı hoşgörünüz lütfen : nerden anlaşılıyor ? 3 yıldır envanterimde ancak ben bihaberim. Kuzey Amerika için üretilenler hakkında kısaca görüşlerinizi paylaşırsanız çok memnun olurum .
Hikaye için BHP kısmında bir konu başlığı açmam O 'na olan saygımı göstermek adına daha iyi olacaktır .
Saygılarımla
Sn. yavuz2979 ,
Çok teşekkür ederim Smile
Bakan gözler güzel olsa gerek Smile
Saygılarımla

Alıntı

Küzey Amerika BHP nedir ? Merak ettim şimdi , Sn Bora sizin BHP Amerikalı mı ?

Saygılar.

Alıntı

Sn. mrt1 ,
Ben de çok merak içerisindeyim Smile
Saygılarımla

Alıntı

Sn Bora sizin BHP Amerikalı mı ? Merak ettim ben şimdi onun farkı ne ? Vallahi ben tam cahilim.Smile

Saygılar.

Alıntı

Browning's Arms Company şeklinde başlayan yazıdan. Normal bir BHP'dir. Sadece Amerika pazarına üretildiğinden yazılar İngilizce. Bize satılanlarda Fabrique Nationale ibaresiyle başlar yazılar.

Alıntı

Güle güle kullanın...Hayırlı olsun.

Alıntı

(28-12-2012, 07:19 PM)Pinus demiş ki: Browning's Arms Company şeklinde başlayan yazıdan. Normal bir BHP'dir. Sadece Amerika pazarına üretildiğinden yazılar İngilizce. Bize satılanlarda Fabrique Nationale ibaresiyle başlar yazılar.

Sn pinus, diger BHP lerden bir farkı var mı? Herhalde sadece yazıda AMERİKA' YA üretildiğinin yazılması dişında bir fark yok.

Saygılar.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi