Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Howard Leight R-01526 Elektronik Kulaklik
Sn. Gravis_Pro,

Amazon'dan siparişi verdim. Bakalım gelecek mi. Gelince yine buradan paylaşıyor olurum.

Saygılar.

Alıntı
3 üye teşekkür etti:
Gravis_Pro, Tongel, 1905sss
Sn. fbalun,

Sizin kulaklığınız da hayırlı olsun. Testlerini beraber yaparız artık Smile

Saygılarımla

Alıntı
2 üye teşekkür etti:
Tongel, fbalun
Vakti ile bende sipariş vermiştim, gümrükte elektronik alet diye el konulmuş saçma bir bedel istenilmişti, bende kızıp almamıştım.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
Gravis_Pro
(17-12-2016, 09:19 PM)Gravis_Pro demiş ki: Sn. Forum Üyeleri,

Araştırmalarım sonucunda Howard Leight elektronik kulaklığı en uygun İstanbul' da 312 TL fiyatla buldum. Aradım en az 2 tane almak istiyoruz, beğenirsek diğer arkadaşlar da alacak diye biraz pazarlık yaptım  Big Grin  Sağ olsun mağaza sahibi nakit son fiyat 290 TL yaptı. 

Amazon' dan ise $38,72+$9,79 kargo ile toplam 48,51 $ sipariş verdim. Ortalama 115 TL avantajlı oldu. Bakalım ne zaman gelecek?

Almak isteyenlere linkleri bilgi amacıyla paylaşıyorum.

İstanbul Link 290 TL.

Amazon Link $48,51

Saygılarımla

Yurtdışından sipariş verdiğimiz kulaklığımız 1 haftada adresimize teslim edildi. Lakin bu tarihten sonra gümrük sınırı 30 euro oldu. Almak isteyen üyelerimizin bilgisine arz olunur.

Saygılarımla 

Alıntı
3 üye teşekkür etti:
ugurucar57, 1905sss, ismicey
Gümrük uygulaması 15 Ocak'tan itibaren başlayacak .Ben 07.01.2017 de 93 USD lik bir ürün sipariş geçmiştim.Bugün kapıma geldi herhangi bir sorun çıkmadı.

Alıntı
2 üye teşekkür etti:
Gravis_Pro, ismicey
(13-01-2017, 11:07 AM)Gravis_Pro demiş ki:

Araştırmalarım sonucunda Howard Leight elektronik kulaklığı en uygun İstanbul' da 312 TL fiyatla buldum. Aradım en az 2 tane almak istiyoruz, beğenirsek diğer arkadaşlar da alacak diye biraz pazarlık yaptım  Big Grin  Sağ olsun mağaza sahibi nakit son fiyat 290 TL yaptı. 

Amazon' dan ise $38,72+$9,79 kargo ile toplam 48,51 $ sipariş verdim. Ortalama 115 TL avantajlı oldu. Bakalım ne zaman gelecek?

İstanbul Link 290 TL.

Amazon Link $48,51

Saygılarımla

Yurtdışından sipariş verdiğimiz kulaklığımız 1 haftada adresimize teslim edildi. Lakin bu tarihten sonra gümrük sınırı 30 euro oldu. Almak isteyen üyelerimizin bilgisine arz olunur.

Saygılarımla 

Sayın Gravis_Pro,
Şu andaki gümrük sınırı 30 euro mudur? Paylaşmış olduğunuz amazon linkinden alışveriş yapsak sıkıntı yaşar mıyız?
Saygılarımla

Alıntı

(21-10-2017, 02:52 PM)BBNinca demiş ki:
(13-01-2017, 11:07 AM)Gravis_Pro demiş ki:

İstanbul Link 290 TL.

Amazon Link $48,51

Saygılarımla

Saygılarımla 

Sayın Gravis_Pro,
Şu andaki gümrük sınırı 30 euro mudur? Paylaşmış olduğunuz amazon linkinden alışveriş yapsak sıkıntı yaşar mıyız?
Saygılarımla

Ben burda küçük bir ekleme yapmak istiyorum.Gelen ürünün niteliği , ebatı ve kargo firmasına göre fark ediyor.Bu yıl içerisinde Amazon'da dahil olmak üzere birçok siteden çeşitli ürünler aldım.(Kalem , Saat ve saat kordonları , watch winder dediğimiz saat kurma kutuları , Şarjör , Oyun Konsolları Aksesuarı , duvara asmak için Tüfek ve Silah askıları ) Fiyat 300-500 Dolar veya Euro olduğu halde hiçbir üründe gümrük vergisi ile karşılaşmadım ve PTT kargo ile kapıma kadar geldi.Dediğim gibi ürünün niteliği veya koli ebatları farkettirebiliyor.Bu arada yine belirtmek istiyorum , artık çoğu satıcı veya firma riske girmemek için ürünle birlikte depozito başlığı altında herhangi bir gümrük vergisi doğmasına karşı peşinen bedeli tahsil ediyor.Eğer gümrükte sıkıntı çıkmaz ise parayı kartınıza iade ediyor.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
lenduha
Sn.asuspc şarjörü hangi siteden tedarik ettiğinizi öğrenebilirmiyim acaba? İyi günler.

Alıntı

Sacma bir soru olacak ama champion marka da böyle özelliklere sahip midir?
Sessiz ortamlarda 500 metre ötesini net duymak çok enteresan geldi de Smile

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi