Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Howard Leight R-01526 Elektronik Kulaklik
Sayın Underrated USPS ile siparişler uçağa yüklenene kadar takip edilebiliyor ancak PTT'de bazen geç işlenebiliyor. Benim ürünlerim eve teslim edildikten sonra gümrükte beklediği ve geçtiği bilgisi çıkmıştı. 2 hafta normal bir süre.

Alıntı

Sn. alperka,

Haklısınız.Sn. Kimble'ında Raven kılıfı Amerika'dan çıkmış gözüküyordu 7 Ocak'ta.Başka hiçbir hareket yoktu.Bugün kargo merkezine teslim edilmiş gözüküyor.Benim de Raven'den bir siparişim var,onun her hareketini takip edebiliyorum şu an kargoda.Keşke Ebay'den de siparişi First Class Mail International değilde,Priority Mail International seçseydim.Biraz ucuza kaçmış oldum.

Saygılarımla

Alıntı

Her defasında bu son diyorum bir daha bu ızdırabı çekmiyeceğim diyorum ama olmuyor. Smile
Benim paket sipariş verdikten 12 gün sonra elime ulaştı.
Saygılar.

Alıntı

Sn. Speed,

Tercih ettiğiniz kargo türü hangisiydi?First Class mı yoksa Priority Mail miydi?

Saygılarımla

Alıntı

Sn.underrated yazmış olduğunuz kargo türlerini bilmiyorum,ebay sayfamda USPS yazıyor,ücretide 11 dolar.

Alıntı

O halde First Class Mail sizinki de.Priority Mail 30 dolar.Şanslı kişilerdensiniz Sn. Speed.Bugün PTT'de çalışan birine kargoyu sordurdum.İzi bile yok hala. Smile

Saygılarımla

Alıntı

Sn.underrated,bence fazla merak etmeyin canınız sıkılmasın. Ebay'dan yaklaşık on defa alışveriş yaptım,sancılı bir süreç oluyorSmile ama paket elinize ulaşıyor.
Saygılar.

Alıntı

Merhaba,

Ebay'den 11/01'de vermiş olduğum sipariş bugün elime ulaştı.Hemen işyerinde sesi sonuna kadar açarak bir deneme yaptım.En ufak sesleri dahi kulağa çok iyi yansıtıyor fakat yüksek desibelli sesleri (bağırma,el çırpma gibi) filtreliyor.Camı açıp dışarıdaki sesleri dinlememe rağmen,herhangi bir fısıltı falan duyamadım.İşyerimin gürültülü bir ortam olmasını buna bağlıyorum.Son olarak ister bununla,isterse başka herhangi bir kulaklık olmadan atış yapılmaması gerektiğini siz değerli forum üyelerine tekrar hatırlatma gereği duyuyorum.Kulak sağlığı çok ama çok önemli.

Saygılarımla
[Resim: 2-1_zpsce340192.jpg]
[Resim: 3-1_zpsd147f800.jpg]
[Resim: 4-1_zps165bac93.jpg]
[Resim: 1-1_zps1921e00d.jpg]

Alıntı

Aynı ürün, amazon.com dan kargo dahil 50 dolara elime ulaştı. Sanırım kara cuma indirimi var

Alıntı

Sn. Forum Üyeleri,

Araştırmalarım sonucunda Howard Leight elektronik kulaklığı en uygun İstanbul' da 312 TL fiyatla buldum. Aradım en az 2 tane almak istiyoruz, beğenirsek diğer arkadaşlar da alacak diye biraz pazarlık yaptım  Big Grin  Sağ olsun mağaza sahibi nakit son fiyat 290 TL yaptı. 

Amazon' dan ise $38,72+$9,79 kargo ile toplam 48,51 $ sipariş verdim. Ortalama 115 TL avantajlı oldu. Bakalım ne zaman gelecek?

Almak isteyenlere linkleri bilgi amacıyla paylaşıyorum.

İstanbul Link 290 TL.

Amazon Link $48,51

Saygılarımla

Alıntı
8 üye teşekkür etti:
rainman, fbalun, Tongel, lenduha, husrev, 1905sss, ygzonair., ismicey

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi