Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Howard Leight R-01526 Elektronik Kulaklik
Sn.underrated;

Geçmiş olsun önce sağlık.

Saygılar.

Alıntı

Sn. Underrated;satıcı güvenilir,ürün sorunsuz ve de sizin için mahsuru yok ise satıcının linkini alabilir miyim?

Alıntı

(11-01-2013, 11:32 PM)underrated demiş ki:
(11-01-2013, 09:30 PM)mrt083 demiş ki:
(11-01-2013, 06:17 PM)underrated demiş ki: Ebay'den bugün 1 adet sipariş verdim Sn. Musketeer.Hayırlısıyla gelirse,sizdeki paranoyaları yaşayacak mıyız beraber göreceğiz.Zamanında böyle tactical ürünleri kullanmayı "Boşver gitsin" mantığıyla reddettiğim için sağ kulakta orta derece işitme kaybıyla yaşıyorum.

Saygılarımla

Benim içinde sipariş geçebilecek bir arkadaş arıyorum parasını fazlasıyla havale ederim ..help mee Smile

Benimki kargoya verilmiş Sn. mrt083.Elime bir ulaşsın,sizin içinde bir sipariş geçeriz.
..
Saygılarımla
Teşekkürler kulaklarımda problem var çok iyi olucak böyle bir kulaklık..Saygılar

Alıntı

(12-01-2013, 12:04 AM)gunlover demiş ki: Sn. Underrated;satıcı güvenilir,ürün sorunsuz ve de sizin için mahsuru yok ise satıcının linkini alabilir miyim?

Sn. gunlover,

Ebay'den Howard Leight Altatac diye aratırsanız ilgili ürünü bulabilirsiniz.Kargo ile toplam 60 dolara mal oluyor.Aynı ürünü daha ucuzada bulabilirsiniz,fakat ben satıcı %99,6 güvenilir olduğu için onu tercih ettim.Dün akşam üzeri siparişi verdim.İki saat sonra baktığımda kargoya verilmiş ve takip numarasının girilmiş olduğunu gördüm.Gerçi bu benimde Ebay'den ilk alışverişim,çok ahkam kesmiş olmayayım. Smile

Saygılarımla
Siz daha tecrübelisinizdir fakat ödemeyide paypal üzerinden yapmanızı tavsiye ederim.Paypal ile Ebay artık entegre olmuş,ödemeyi kolaylıkla yapabiliyorsunuz.

Alıntı

Buda linki Sn. gunlover,

http://www.ebay.com/itm/251009160377?ssP...1497.l2649

Saygılarımla

Alıntı

İlginize çok teşekkürler Sn.Underrated ben de hemen edinmek istiyorum.Şimdiden hayırlı olsun.

Alıntı

(11-01-2013, 09:45 PM)ilksurfer demiş ki: Ben ilk olarak Peltor'un elektronik kulakligini almistim. Cok memnun kaldim. Ancak bu tarz kulakliari cok uzun sure takinca insanin kulaklari eziliyor ve terlemeye basliyor. Uzun sureli kullanim icin Ear Inc in urettigi tarz kulak ici modelleri tavsiye ederim. Turkiye'de isitme cihazi ureten firmalardan belki siparis edilip temin edilebilir. Ben kendiminkini almadan once bir kulak doktoruna gittim ve audiofonic duyum testi yaptirdim. Sonra bu testi Ear Inc'e kulak ici kalibimla birlikte gonderince, benim kulagimin duyma ozelliklerine gore isitme cihazini urettiler. Muhtesem oldu. Hem uzun sure takabiliyorsunuz, hem dikkat cekmiyor hem de bir rahatsizlik vermiyor. Biraz tuzluya cikiyor ama en iyisini istiyorsaniz bu modeli de tavsiye ederim.

[Resim: acousticfiltering3.jpg]

[Resim: full-half2.jpg]

http://www.earinc.com/p1-digital-advantage.php

İlksurfer bey bende kulak içini düşünmeye başladım, yalnız sizin dediğiniz markadan Tr de yok. Bildiğiniz başka ve hesaplı, burda bulabileceğim bir cihaz varmı acaba.

Alıntı

Efendim sanirim Turkiye'de bir isitme uzmanina yaptirabilirsiniz. Isitme cihazlari gibi sesi arttiriyor ama ses belli bir desibelin uzerine cikinca sesi kesiyor. Sonucta programlama isi. Tanidik bir isitme uzmanina danismanizi tavsiye ederim.

Alıntı

Aynı kulaklığı ebey üzerinden aldım,en ufak fısıldamaları bile duyabiliyorsunuz. İki adet kumanda pili ile çalışıyor, kaliteli bir ürüne benziyor.Bilgilendirme için Sn.Musketeer,sayenizde haberdar olduk.
Saygılar.

Alıntı

Benim sipariş hala kargoda bir yerde.Ayın 11 inde kargoya verilmiş ama takipli olmadığı için nerede olduğunu göremiyorum.Hergün hem USPS ten,hemde PTT den sorgulatıyorum ama şimdilik hareket yok.Ebay'deki satıcıya mesaj attım."easy tiger,acele etme" dedi.Umarım kısa sürede ulaşır.

Saygılarımla

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi