Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Howard Leight R-01526 Elektronik Kulaklik
Aynı kulaklıkla Beykoz poligonunda kullandım yukarıdaki insanların muhabbetine kulak misafiri olmuştum.
Sesi kıstığınızda sorun kalmıyor mikrofon yüksek desibelleri filitre ediyor.

Alıntı

(27-12-2012, 04:01 PM)baris demiş ki: Taktik amacli uretilmis kulakliklarda ise yonlu yerine genis acili mikrofon kullaniliyor, onlarda da arkanizda olan biteni bile abartili sekilde duyuyorsunuz, cok kullaninca insani bir nevi paranoyak yapiyor Smile

Sn. baris aynen bu duyguyu yasadim. Paranoya Smile Bundan sonra yarim ses kullanacagim Smile

Saygilar.

Alıntı

Harika birşeymiş. Bu güne kadar nasıl haberim olmadı bilmiyorum ama kesinlikle edinmem lazım! Smile Seslere ve duyma yetisine benim kadar önem veren biri için bulunmaz bir nimet...

Alıntı

Musketeer bey ,kulaklıktan bende almayı düşünüyorum ilk defa dışardan alışveriş yapacağım hangi siteden aldınız siz acaba?

Alıntı

Sn mrt083 ben dogrudan Amazon'dan aldim. Ama sanirim siz oradan alamayabilirsiniz. Ebay'e bakmanizi tavsiye ederim.

Saygilar.

Alıntı

Ebay'den bugün 1 adet sipariş verdim Sn. Musketeer.Hayırlısıyla gelirse,sizdeki paranoyaları yaşayacak mıyız beraber göreceğiz.Zamanında böyle tactical ürünleri kullanmayı "Boşver gitsin" mantığıyla reddettiğim için sağ kulakta orta derece işitme kaybıyla yaşıyorum.

Saygılarımla

Alıntı

(11-01-2013, 06:17 PM)underrated demiş ki: Ebay'den bugün 1 adet sipariş verdim Sn. Musketeer.Hayırlısıyla gelirse,sizdeki paranoyaları yaşayacak mıyız beraber göreceğiz.Zamanında böyle tactical ürünleri kullanmayı "Boşver gitsin" mantığıyla reddettiğim için sağ kulakta orta derece işitme kaybıyla yaşıyorum.

Saygılarımla

Benim içinde sipariş geçebilecek bir arkadaş arıyorum parasını fazlasıyla havale ederim ..help mee Smile

Alıntı

(11-01-2013, 06:17 PM)underrated demiş ki: Ebay'den bugün 1 adet sipariş verdim Sn. Musketeer.Hayırlısıyla gelirse,sizdeki paranoyaları yaşayacak mıyız beraber göreceğiz.Zamanında böyle tactical ürünleri kullanmayı "Boşver gitsin" mantığıyla reddettiğim için sağ kulakta orta derece işitme kaybıyla yaşıyorum.

Saygılarımla

Sn underrated. Cok gecmis olsun. Bu elektronik kulakliklar o kadar enteresan ki kulagina takinca insan kendini superman zannediyor. Mide gurultunuzdan nefes alisiniza, yururken ayaginizin altinda cimlerin ezilme sesinden, otel odasinda yandakilerin konusmasina kadar farkli bir duyma boyutuna geciyorsunuz. Gule gule kullanin.

Alıntı

Ben ilk olarak Peltor'un elektronik kulakligini almistim. Cok memnun kaldim. Ancak bu tarz kulakliari cok uzun sure takinca insanin kulaklari eziliyor ve terlemeye basliyor. Uzun sureli kullanim icin Ear Inc in urettigi tarz kulak ici modelleri tavsiye ederim. Turkiye'de isitme cihazi ureten firmalardan belki siparis edilip temin edilebilir. Ben kendiminkini almadan once bir kulak doktoruna gittim ve audiofonic duyum testi yaptirdim. Sonra bu testi Ear Inc'e kulak ici kalibimla birlikte gonderince, benim kulagimin duyma ozelliklerine gore isitme cihazini urettiler. Muhtesem oldu. Hem uzun sure takabiliyorsunuz, hem dikkat cekmiyor hem de bir rahatsizlik vermiyor. Biraz tuzluya cikiyor ama en iyisini istiyorsaniz bu modeli de tavsiye ederim.

[Resim: acousticfiltering3.jpg]

[Resim: full-half2.jpg]

http://www.earinc.com/p1-digital-advantage.php

Alıntı

(11-01-2013, 09:30 PM)mrt083 demiş ki:

Saygılarımla

Benim içinde sipariş geçebilecek bir arkadaş arıyorum parasını fazlasıyla havale ederim ..help mee Smile

Benimki kargoya verilmiş Sn. mrt083.Elime bir ulaşsın,sizin içinde bir sipariş geçeriz.

Saygılarımla

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi