Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yurt Savunma Sanayi TT Forum Ziyareti
Sn. Orpeus,
Angara Ekibi iki hafta sonu dolu ama ben buralardayim. Haber vermeniz yeterli.

Selamlar, saygilar.

Alıntı

Sn Orpheus,

Bekleriz efendim; neden ve nasıl ortaya çıktı yada nasıl yakıştırıldı bilmiyorum bu "küsmek" kelimesi ama merak etmeyin hitap tarzınıza küsmedik Smile

Saygılarımla

Alıntı

Güzel bir inceleme gezisi olmuş, emeği geçen herkese teşekkürler. Yurt Savunma Sanayi şirketini de tebrik etmek gerek, kapılarını forum üyelerine açtıkları için.

Alıntı

Sayın temrendar,belki burası yeri değil ama size Canik firmasıyla yakın münasebetiniz nedeniyle sorma cür'etinde bulunuyorum. Acaba Canik firması başka yabancı markaların, mesela Luger P08 veya BHP gibi, klonlarını üretmeyi düşünmüyor mu? Malumunuz BHP' nin klonunu başka bir firma üretiyor ama o firmanın da ürünlerinin kalitesi ortada, Canik firmasının birçok yerliye göre daha kaliteli olduğu forumda da dile getiriliyor. Bu sebeple yukarıda bahsetmiş olduğum ya da ülkemizde rağbet gören başka modellerin üretilmesi gündemlerinde var mı?Üretilirse ilgi göreceğinden eminim..

Şimdi siz bana '' Neden bunları siz sormuyorsunuz? '' diyebilirsiniz. Benim sormam pek ilgilerini çekmez ama sizin bilginiz varsa ya da sorarsanız firmanın ilgisini çekecegini düşünüyorum.

Saygılarımla.

Yukarıdaki mesajımda eğer üslup veya yazım hatalarım varsa şimdiden özür dilerim.

Alıntı

Sn Agasar;
Sorunuzun cevabı maalesefki hayır. Klon yerine mümkün olduğunca özgün tasarım yapmaya çalışıyorlar ama pek de başaramıyorlar Big Grin Anladığım kadarıyla firmalar yabancıların klonlarını da paylaşmışlar. Bir firma Browning ekolünden giderken diğeri SS ekolünden gidiyor. Canik ise Cz ve Walter ekolünü takip ediyor.

Diğer konuya gelecek olursak. Canik55'in internet sayfasından telefon numarasını edinebilirsiniz. Oradan Kerim beyi isteyin ve görüşün. Forumdan aradığınızı söyleyin. Beni ne kadar dinleyeceklerse sizi de o kdar dinleyeceklerdir. Emin olabilirsiniz.

Alıntı

Teşekkür ederim sayın temrendar.

Alıntı

Firmanın (Canik 55- Yurt Savunma) resmi Facebook-Twitter sayfalarını bilen var mı?

Başka başlık açmamak için buraya yazdım, kusuruma bakmayın.

Saygılarımla...

Alıntı

canik55

Alıntı

Link verirmisiniz Sn. Alperka?

Saygılarımla...

Alıntı

Merhaba arkadaşlar 2012 yılından beri canik firması ne kadar yol katetti tekrar bir ziyaret gerçekleştimi fabrika tesislerine teşekkürler

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi