Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gılokkale..
Sn.F.T. bence tam da dedikleri gibi olmuş;
"Yeme de yanında yat."
Çok güzel ve bir o kadar da "evladiyelik" güle güle kullanın.

Alıntı

Sayın F.T çok güzel görünüyor, güle güle kullanın saygılar.

Alıntı

Bizim Baba yadigarı Gırıkkale'mizde bu... 2001 yılında İzmir Enton Kimya'da krom kaplatarak, bu garibin kanına girmiştik. Firmanın işçiliği bence gayet iyiydi ancak, nerdeyse boyası hiç bozulmamış bu tabancaya ağabeyimin estetik kaygılarıyla bunu yaptığımız için şimdi çok pişmanım.

[Resim: IMG_0489_zps31fd0ae6.jpg]

Orjinal kutusu, kitapçığı ve basit bakım kiti olduğu gibi duruyor.

[Resim: IMG_0488_zps3bfb662c.jpg]

O dönem siyasi zıtlaşmalar neticesinde taşıma ruhsatına haiz olmasına rağmen, bu için tabanca babamı günlerce bekletmişler. Araya bakan torpili koyarak mesai bitiminden sonra 5-6 arkadaşıyla beraber MKEK'nın bahçesinde teslim almış.

[Resim: IMG_0487_zps5cf4c6ba.jpg]

İrca mili yazısını okuyunca ilk başta epey gülmüştüm. Sonra forum sayesinde yanlış bildiğimi gördüm.

[Resim: IMG_0490_zps9e1ff89a.jpg]

Israrla dedesinin emanetine sahip çıkmaya çalışan balam... Smile

[Resim: IMG_0485_zps387f39eb.jpg]

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
karaca
Sn Kıraç Ata ,
Maşallah evlatlar çok güzel Smile
Hatıralara sahip çıkmak çok güzel .
Saygılarımla

Alıntı

Ey gidi Kırıkkale, ilk görev silahımdı ve sonuncu oldu. Şimdi garibim alay konusu oldu memlekette. Ben her zaman çok sevdim, hala da severim ama yine de alıp ruhsat harcı ödemeyi düşünmüyorum. Geçen ruhsat şubenin kasasında devlete iade edilen bir çuval kadar vardı. Bazıları ilk günkü kadar temizdi. 93-94 seneleriydi. Bir tane almak istemiştim de sıra var demişlerdi, o sırada öncelikli alım hakkına sahip birini de bulamadığımdan vazgeçmiştim. Ey gidi günler.

Alıntı

Yuzlerce atista tutukluk yaptigina sahit olmadigim bir silahtir Kirikkale..

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi