Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nagant'landım (Balıklı Nagant)
Sn. voguefalcon,
Biz sıramızı savdık efendim. Sıra sizde...

Alıntı

Sn.voguefalcon,

Yası Belçika' dan sonra Toplu Belçika...Sıra güzel ve temiz bir parmak izli, gizli tırnaklı On Dörtlü Belçika' da...

Saygılar.

Alıntı

Her şey bir tarafa, çeliğin aşıkıyla yananlar için ele alınıp seyri bile doyumsuzdur böyle güzelliklerin. Hayırlı olsun efendim...
Saygılar.

Alıntı

Sn Lupus vermeyin gazı adama 15 günde bir silah alır oldu zaten .Smile

Saygılar..

Alıntı

Sn; Lupus son olarak aklımda Mauser C96 alıp defteri kapatmaktı,ancak ben büyük sözü dinlemesini her zaman bildim Smile sondan bir önce gizli tırnak on dörtlü olarak düzeltiyorum efendim.Saygılar
(15-12-2012, 11:48 PM)mrt1 demiş ki: Sn Lupus vermeyin gazı adama 15 günde bir silah alır oldu zaten .Smile

Saygılar..

Smile

Alıntı

(16-12-2012, 05:26 AM)voguefalcon demiş ki: Sn; Lupus son olarak aklımda Mauser C96 alıp defteri kapatmaktı,ancak ben büyük sözü dinlemesini her zaman bildim Smile sondan bir önce gizli tırnak on dörtlü olarak düzeltiyorum efendim.Saygılar

O defter açıldı mı hiç kapanmıyor.

Alıntı

Benim o çok kısa süre de olsa tanıştığım SN voguefalcon , defterini istediği sona çok kısa sürede getirir Sn ecorotti emin olun.

Saygılar..

Alıntı

[Resim: gz8f0.jpg]

[Resim: gz8gx.jpg]

[Resim: gz8jk.jpg]

[Resim: gz8lh.jpg]

[Resim: gz8pb.jpg]

[Resim: gz8r3.jpg]

[Resim: gz8sj.jpg]

Alıntı

İki yılı aşkın süredir sadece yüzeysel temizlik yaptığım Nagant'ımı boş vakit bulmuşken komple söküp temizlik yapmak istedim.Daha önce komple söküldüğünü tahmin etmiyorum.Paslardan arındırmak için yine WD 40 ve gaz yağı ile başlayacağım.Kabze kapaklarında oluşan kirleri ise yumuşak fırça ile gidermeyi düşünüyorum.

[Resim: NVj8vN.jpg]

[Resim: aq78OR.jpg]

[Resim: YPo8Xa.jpg]

[Resim: 8njW4r.jpg]

[Resim: DXjWN1.jpg]

[Resim: ml0gYy.jpg]

[Resim: EljWa9.jpg]

Alıntı

[Resim: 0V3WP9.jpg]

[Resim: 4mNWd4.jpg]

[Resim: JLj85o.jpg]

[Resim: O2j8WQ.jpg]