Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
K98a 1915 Erfurt Nihayet!
Hayırlı olsun Sn. Evrenay maşallah muhteşem görünüyor.

Alıntı

Hayırlı, uğurlu olsun Sn. Evrenay. Umarım gönlünüzde hiç bir silahın hasreti kalmaz ve hepsine bir bir kavuşursunuz. Saygılarımla...

Alıntı

Sn Evrenay, Erfurt yivli tüfeginiz hayırlı olsun.Kazasız belasız keyifle kullanın.

Alıntı

Hayırlı olsun Sn. Evrenay, muhteşem ikili olmuş. Nazar değmesin.

Alıntı

Sayın Evrenay,

hayırlı uğurlu olsun, en nihayetinde Karabiner'inizi kucaklayabildiniz. Gerçekten de çok temiz, güle güle sevin... Bu arada süngüsü hakkında biraz bilgi verebilir misiniz? Sanırım sizin Kar98'in uzun ablası olan Gew98'nin süngüsünden oldukça farklı...

Saygılar

Alıntı

İyi dilekleriniz için teşekkür ederim arkadaşlar. İnşallah imkan ve zaman olur beraberce kullanırız.

Sayın BekciHursit,

DEMAG üretimi, orjinalini bulma imkanı varmı bilmiyorum ancak bendeki replika. Bu özel olarak üretilmiş bir versiyonmuş.

Aslen sizin de dediğiniz gibi K98 lerinki daha uzun oluyor. Gew98 in ki artık kılıç olarak isimlendiriliyor, sanırım.

Alıntı

Hayırlı olsun Sn. Evrenay.

Selamlar, saygılar.

Alıntı

(10-12-2012, 10:21 PM)evrenay demiş ki: Alman devletinin tüfek fabrikalarında (Erfurt) üretilmiş. Muhtemelemen işçiliği özel bir fabrika olan DWM kadar iyi değildir ama zaten bizim memlekette elimizden yılda 20 tane geçmiyor bu yaşlı hanımlardan. Elimize ne geçerse razıyız.
[Resim: P1030928.jpg]
[Resim: P1030929.jpg]
[Resim: P1030934.jpg]
[Resim: P1030935.jpg]

Sn. evrenay,

Bu tüfek için bu söylenmez. Ben bu kadar temiz olacağını ummuyordum. Allah güle güle kullanmak nasip etsin. Kundağına kadar orijinal görünüyor. Her ne kadar atışı bana pek methedilmiş olsa da ben inanmam, iki bağ mermi marifetiyle şahsen deneyip bir bakmak isterim.

Selamlar

Alıntı

Sn; evrenay hayırlı olsun iyi günlerde gülerek kullanın,darısı başıma artık Smile Saygılarımla

Alıntı

Allah , daha nice seneler geçireceği , sizin gibi değerini bilen bir silah sever de kalmasını nasip etmiş. İmrenmedim desem yalan söylemiş olurum.Allah daha iyilerini de nasip etsin inşallah.Saygılar.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi