Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 3 Oy - 3.67 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Stoeger Fotoğrafları
Sayın absc42,

Bir yanım karanlık tarafta, bir yanım aydınlıkta...
Durum böyle olunca da, kara tavukla akça kedinin tatlı rekabeti devam edip gidiyor...

Her geçen gün silahlarımın her ikisine de canı gönülden bağlanıp, gerçek bir silah sever olmak adına elimden gelen her türlü gayreti gösteriyorum. Öğrenip olgunlaşmak adına sürekli çalışıp sıklıkla antreman yapıyorum...

Vahşi kedi ile kara tavuk arasında, ezeli bir rekabet ve ebedi dostluk vücuda getirip; bu mizansen üzerinden sürekli olarak atıcılık maharetimi arttırmaya çalışıyorum.

İçinde bulunduğum bu durumu da siz dostlarımla paylaşıp, olumlu olumsuz yorum ve görüşlerinizle kendimi daha da geliştirmeye gayret gösteriyorum.

Durum özetle budur.

Saygılarımla

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
halukyy
Sevgili forum üyeleri,
Bu da benim ilk göz ağrım Stoeger Cougar FL 8000 tabancam, saygılar.

[Resim: 1%202_zpsdwkqijla.jpg]

[Resim: 1_zpsbnfuuuy2.jpg]

[Resim: 3_zpsjpbggjxi.jpg]

[Resim: 6_zps60ygfkby.jpg]

Alıntı
27 üye teşekkür etti:
S@riyerli, herojd11, 1905sss, tirendaz, PersonalDefence, Gazanfer, hunter 12, demirci57, heisenberg, YgtBey, Murata, cem321, Karacula, ilksurfer, ugurucar57, barış06, alone61, vgun, halukyy, aoboran, browning 61, defender45acp, DoganSW, wubıh, asuspc, TTD, ismicey
Hayırlı uğurlu olsun , parmağı da tetik korkuluğu dışına aldık mı tam süper olacak

Alıntı
15 üye teşekkür etti:
1905sss, tirendaz, lupus, celik60, PersonalDefence, Gazanfer, hunter 12, Antiterör, heisenberg, Sakin, ilksurfer, ugurucar57, vgun, DoganSW, ismicey
(14-01-2017, 04:38 PM)herojd11 demiş ki: Hayırlı uğurlu olsun , parmağı da tetik korkuluğu dışına aldık mı tam süper olacak

Thumbs Up

Alıntı

(14-01-2017, 04:38 PM)herojd11 demiş ki: Hayırlı uğurlu olsun , parmağı da tetik korkuluğu dışına aldık mı tam süper olacak

Fotoğrafı yüklerken aklıma geldi, ama tekrar fotoğraf çekmeye erindim. Tavsiye ve ikazınız için teşekkür ederim Sn herojd11

Alıntı
2 üye teşekkür etti:
ilksurfer, DoganSW
(14-01-2017, 05:06 PM)celik60 demiş ki:

Fotoğrafı yüklerken aklıma geldi, ama tekrar fotoğraf çekmeye erindim. Tavsiye ve ikazınız için teşekkür ederim Sn herojd11

Sn.Çelik60 Aslında,sadece tetik disiplinine fotoğraf çekerken dikkat etmemek lazım.Malum her silah doludur.Bu alışkanlık silahı her elinize aldığınız'da geçerli  sizin ve çevre güvenliği açısından önemli. Saygılar.

Alıntı

(04-12-2012, 11:05 AM)kararsız demiş ki: [Resim: PB200001.jpg]
Maşallah, ellerinize sağlık... Temizlenmemiş bir yeri kalmamış buradan anlaşılan.

Alıntı
4 üye teşekkür etti:
wubıh, efe1753, ismicey, taşıyıcı07
Stoeger 8000FT nin siyah rengini çok gördük ama beyaz rengini bu abinin elinde görmek nasib oldu Smile

Alıntı
3 üye teşekkür etti:
ckenarli, Pistov, Tongel
Fear The Walking Dead dizisinden...

[Resim: image.png]

Alıntı
4 üye teşekkür etti:
wubıh, Tongel, alpi, ckenarli

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi