Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 3 Oy - 3.67 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Stoeger Fotoğrafları
[Resim: s017.jpg]

Alıntı

[Resim: s018.jpg]

Alıntı

[Resim: s019.jpg]

Alıntı

[Resim: s020.jpg]

Alıntı

Bunlar da silahla 10metreden yaptığım ilk 5 alışma/deneme atışı:

[Resim: s021.jpg]

[Resim: s022.jpg]

Alıntı

Bu da 100 atımdan sonra, silaha alıştıktan sonraki "Bitirme Sınavı" hedef kağıdım (25m. çift el) Big Grin

[Resim: s023.jpg]

Saygı ve muhabbetle...

Alıntı

Sayın Üstad,

Sözümüzü yemedik evel Allah; karatavuk için 2. satınalma belgesi hazır. Kısmetse MKE yeni partinin satışına başladığında bizim de bir "Gezen" karatavuğumuz olacak İnşallah...

Saygılarımla.

Alıntı

Sayın demirc57 silahınız hayırlı olsun. Özellikle taşıma konforu açısından yorumunuzu dört gözle bekliyorum.
Bu arada, değerlendirmeyi kara tavuğu taşımaya başlamadan önce yaparsanız daha hakkaniyetli olur sankiSmile.
Glock taşımaya başladıktan sonra diğer silahlar pek de konforlu gelmez insanaSmile.
Saygılar.

Alıntı

Sayın efedrin,

İyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim. Silahımı dolu vaziyette hassas terazide tarttım, tam olarak 1.060gr gelmekte. (Resimlerde görülen İç Kılıf dahil!) Benim gibi 1,83cm boyda, 105 kg ağırlıkta ve günde 2-3 litre su içen birisi için bu ağırlık devede tırnak kalıyor... Ayrıca silahın ölçüleri de benim için oldukça ideal.

Silahı şimdilik sağ böbrek üzerine gelecek şekilde sağ arkada taşıyorum, herhangi bir sıkıntı yok.

Açık söyleyeyim, karatavuğun 19 veya 17 modeli arasında hangisini alacağıma silahları Mke'de denedikten sonra karar vermeyi planlıyorum. Ayrıca günlük kullanımda silah taşıma alışkanlığını tam olarak kazanana kadar Stoeger'i tercih edeceğim. Glock'uysa, ancak acemiliğimi yerli silahta atıp, SAO silah edebine iyice vakıf olana kadar Poligon çalışmalarında, özellikle double tap tarzı taktik atışlarında kullanmayı planlıyorum.

Saygılarımla

Alıntı

Sn.demirc57,

Öncelikle hayırlı olsun. Dikkatimi çeken bir hususu sizinle paylaşmak istiyorum. Yeni silahınızla yapmış olduğunuz grupman, alma aşamanızdaki yapmış olduğunuz birbirinden güzel grupmanlardan biraz uzak gibi. Bunu, yeni silahınızın rodajı, sizin silaha karşı rodajınız ve özellikle de gez ve arpacığın beyaz oluşuna bağlı olduğunu düşünüyorum.

Saygılar.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi