Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 3 Oy - 3.67 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Stoeger Fotoğrafları
Karanlıkta , karanlık tarafta. Smile

[Resim: image_zpsgyvpbxuz.jpg]

Alıntı

(18-02-2015, 10:10 PM)ihtiyar demiş ki: Cougar 45 ACP

[Resim: MG_50341.jpg]

[Resim: MG_5035.jpg]

[Resim: MG_50461.jpg]

[Resim: MG_50631.jpg]

[Resim: MG_5057.jpg]

[Resim: MG_5025.jpg]

[Resim: MG_50611.jpg]

[Resim: MG_5012.jpg]

Saygılarımla

Bu güzelim aydınlık fotoğrafları nasıl da anında 2. Sayfaya hapsettiniz teessüf ederim Sn.XIII.. Big Grin

Alıntı

Sn.İhtiyar,

Çiçeklerin arasında birtene de " Böcük " olsun istedim Smile.

Saygılar.

Alıntı

Değerli Dostlar,

Yaklaşık 3 ay süren, yoğunlaştırılmış "Teorik T.T. Forum Eğitimi" ve yine bu süre içerisinde 2.750 atımlık "Pratik Poligon Eğitimi"nden sonra, nihayet bugün taşıma ruhsatlı ilk silahımı satın almış bulunuyorum.

Yine süre içerisinde toplam iki defa 6136 no.lu kanun tarafımca okunmuş, Youtube ve Google hocalardan görsel ve yazılı eğitimler alınmış Wink ve başta bu forumun değerli üstatları olmak üzere siz değerli forum üyelerimizin sonsuz kıymetli bilgi, tecrübe ve paylaşımlarından faydalanılmıştır.

Şayet adlarını burada tek tek yazamasam da, başta bu foruma gönlünü, zamanını ve emeğini veren "isimsiz" fakat "nickname"leri ile hatırlayacağım siz kıymetli silah severlere; özellikle bilinçli, legal ve güvenli silah kullanma konusunda gönüllü bir misyon yüklenmiş olan Sayın Osman Ortaç üstadımıza, yerli yersiz sorularımıza üşenmeden zaman ayırıp cevaplar yazan adı gibi Engin bir bilgi dağarcığı ve sonsuz sabıra sahip Sayın Lupus üstada; MNE Poligonunda bir "kütüğü" yontarak "kereste" haline getiren çok değerli Mustafa hocama ve Talat beylere; ve bir de bana "bu yaşta bu adam yaparsa ben de yapabilirim" dedirten Hickok45 dayıya Big Grin ne kadar teşekkür etsem az kalır.

Her ne kadar kendisini şahsen tanımasam da, benim bu forumda misafir üye olarak ilk okuduğum paylaşımı yapan ve T.T. Forum'da efsane olmuş "Stoeger Cougur 8000FL'ye Bir Bakış" paylaşımı ile bu silahı seçmemde büyük katkısı bulunan Sayın vgun büyüğüme özellikle ayrıca teşekkür etmek istiyorum.

İyi ki varsınız, "Forum Paylaşınca Güzel"

Saygılarımla

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
aoboran
[Resim: s001.jpg]

Alıntı

[Resim: s002.jpg]

Alıntı

[Resim: s003.jpg]

Alıntı

[Resim: s004.jpg]