Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
HS Fotoları
Bu kadar çok davete kayıtsız kalmak olmazSmile

Saygılar.

Alıntı

Benim Karadenizli olduğumu unuttunuz galiba Smile yarın sabah ordayım Smile derim bakın Smile
Saygılarımla

(02-01-2013, 11:04 PM)alpago demiş ki: Sn. karadenizarif,

Fotoğraftakiler benim 12 yıllık istihkakıma bedel Big Grin Ama size ve güzel tabancanıza az bile. Misli misli fazlasını o güzel videolarınızı seyrettiğimiz etkinliklerde kullanmanız dileği ile.

Saygılar.

Mermiye harcanan paraya zayi gözüyle bakan arkadaşlarımın bana lütfu Sn .Alpago ama nedense sıkıntılı görevlere giderken bende senin ekipte olayım diyorlar Smile))
Videolarımızı begenmenız bizi onure ve mutlu eder.
Saygılarımla

Alıntı

(02-01-2013, 11:28 PM)karadenizarif demiş ki: Benim Karadenizli olduğumu unuttunuz galiba Smile yarın sabah ordayım Smile derim bakın Smile
Saygılarımla

Gardan kaçda alıyım ?

Alıntı

(02-01-2013, 11:31 PM)mrt1 demiş ki:
(02-01-2013, 11:28 PM)karadenizarif demiş ki: Benim Karadenizli olduğumu unuttunuz galiba Smile yarın sabah ordayım Smile derim bakın Smile
Saygılarımla

Gardan kaçda alıyım ?

Sn.Mrt;siz nerelisiniz? Sert kayaya denk gelduk galiba Smile

Alıntı

(02-01-2013, 11:32 PM)karadenizarif demiş ki:
(02-01-2013, 11:31 PM)mrt1 demiş ki:
Saygılarımla

Gardan kaçda alıyım ?

Sn.Mrt;siz nerelisiniz? Sert kayaya denk gelduk galiba Smile

Karedenizlim Big Grin

Alıntı

Hafta sonu geleyim ozaman hafta içi kimseyi işinden gücünden etmeyelim Smile
Saygılarımla

Alıntı

Bekliyorum tlf vardı sizde Tren garından alırım.Hem diğer arkadaşlarla da tanışmış oluruz , yalnız çantanız dolu gelin , ağırlığınız biz hafifletiriz Smile

Saygılar

Alıntı

Çantam hep ağır Sn.Mrt; öyle kolay da hafiflemez. Smile Allahtan bi aksilik olmazsa inşallah hafta sonu gelmeye çalışacağım,Ankara ekibiyle de iletişime geçeyim bakalım müsaitler mi arkadaşlar.
Saygılar

Alıntı

Sn. karadenizarif fotoğraflarda görülen kılıf ve ortopedik kabzeyi nasıl edinebilirim. Benimde bir HS-9 kullanıcısı olarak bu iki aksesuara ihtiyacım var. Şu anda tabancama uygun bir kılıfım olmadığı için rahat bir şekilde taşıyamıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

Saygılar...

Alıntı

karadenizarif@hotmail.com
Mail atın daha kapsamlı bilgi vermeye çalışayım.
Saygılar

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi