Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 2 Oy - 3 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yarı Otomatik Tabancaların Tarihi...

Alıntı

Cok güzel bir paylaşım teşekkür ederim sayın lupus.

Alıntı

Sn.Lupus ellerinize sağlık çok güzel bir paylaşım üstadım.

Alıntı

Teşekkür ederim Sn Lupus.

Saygılarımla.

Alıntı

Sn Forumdaşlarım,

Yarı Otomatik tabancalarla ilgili daha detaylı bilgiyi nerden bulabilirim?Benim özel bir durumum var.

Silahlara oldum olası ilgi duymuşumdur,ancak eskiden sevdiğim/platonik takıldığım bir kızın ,sosyal paylaşım sitesinde adını arattım,herkese açık güncellemelerinde yarı otomatik silahlarla ve tabancalarla ilgili videolar paylaştığını gördüm..

Ben de hem bu ilgimi hayata geçirmek hem de onunla paylaşacak ortak noktamın olması için bu foruma üye oldum.

Öyle bilgili,öyle değerli abilerim var ki,eminim bana yardımcı olurlar diye düşündüm..

Sizlerden biraz daha detaylı bilgi ve video paylaşımı rica etsem çok mu olurum..

Saygılarımla

Alıntı

(23-12-2012, 01:35 AM)ayberoglu demiş ki: Sn Forumdaşlarım,

Yarı Otomatik tabancalarla ilgili daha detaylı bilgiyi nerden bulabilirim?Benim özel bir durumum var.

Silahlara oldum olası ilgi duymuşumdur,ancak eskiden sevdiğim/platonik takıldığım bir kızın ,sosyal paylaşım sitesinde adını arattım,herkese açık güncellemelerinde yarı otomatik silahlarla ve tabancalarla ilgili videolar paylaştığını gördüm..

Ben de hem bu ilgimi hayata geçirmek hem de onunla paylaşacak ortak noktamın olması için bu foruma üye oldum.

Öyle bilgili,öyle değerli abilerim var ki,eminim bana yardımcı olurlar diye düşündüm..

Sizlerden biraz daha detaylı bilgi ve video paylaşımı rica etsem çok mu olurum..

Saygılarımla

Bu kız arkadaşı poligona atış a gitmeye davet edersen , platoniklikten kurtulma olasılığın yüksek.Smile

Saygılar..

Alıntı

Silahı olan kızlara bulaşılmaz.
Direk evlilik teklif edilir.

Alıntı

Kimsenin size yari otomatik tabancalar hakkinda bilgi vermesini beklemeyin.Bu bana birisi ingilizce ogretsin gibi birsey,o kadar cok detay varki sayfalara sigmaz.Size onerim yari otomatik tabancalar bolumunu okumaniz.ilk once ogrenmeniz gereken tabanca isimleri ile ulkeleri olsun.Mesela birisi size beretta diyince italyan deseniz yeter.Artik bazi beretta modellerinin amerikada ve cougar modellerininde turkiyede stoger adiyla uretildigini bilmeniz okadar onemli degil.Aslinda yuz yuze bu isi bu forumdaki cogu kisi size 1 saatte anlatir(yuzeysel olarak) ve siz anlatilanlari hemen kavrarsaniz.Sevdiginiz kiz eger gercekten cok cok bilgiliyse bu konuda,bence direkt ondan ogrenin cunku biz silahseverler,silahlarla ilgili konusmaya bayiliriz.Yeterki sorsular ama sanal alemde cok zor.bunlari yazmak icin bile 3 dakika ugrastim.

Saygilar.

Alıntı

Enteresandır belgeselde 1. Dünya savaşını başlatan Browning 1910 ve ilk yüksek kapasiteli tabancalardan Browning GP 35'e yer verilmemiş.
Saygılar.

Alıntı

Sn abilerim;

Ben de forumlara göz atınca bu bilgilerin öyle hali hazırda edinilecek bilgiler olmadığını farkettim..İnsan hayatta bir kez bu kadar aşık olabilir ,Sosyal paylaşım sitesinde resmini görünce de aradan onca zaman geçmesine rağmen sevgimde bir gram azalma olmadığını farkettim.Umut fakirin ekmeği işte.Belki bu vesileyle ortak bir paydada buluşuruz dedim.
Dedim ama forumlara,siz değerli forumdaşlarımın paylaştığı bilgilere ulaşınca,resimlere erişince aslıma döndüm sanırım.Silahlara ilgim her zaman vardı ancak herhangi bir girişimim olmamıştı ,eskilerin at,avrat,silah üçlemesini neden söylediklerini anlıyorum artık.Yanında içinin titrediği kadın,altında içinin titrediği araç,elinde içinin titrediği silah.Ancak şu an silahlar onun ilgisini çekmek maksadından çok gerçekten benim kendi ilgimi çekmeye başladı.Bu konuda böyle güzel bir forum,böyle bilgi veren bir site,böyle akıcı bir paylaşım sistemi kuran adminlerimin payı var elbette.Aranızda benim gibi bir aşk uğrana silahlarla tanışan yoktur sanırım ama evrenin işareti sanırım herşey.Siteye öylesine giren bile sanırım silahlara sevdalanıp çıkıyordur.Evrenin işaretlerini kaçırmak olmaz abilerim.Ben yarı otomatik silahların paylaşım konularını sevdim en çok.Bütün paylaşımlarınızı zevkle ve beğenerek takip ediyor olacağım.
Saygılarımla

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi