Değerlendir:
  • 0 Oy - 0 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sarsılmaz da Kılıf Zenginliği
13-01-2013, 01:21 AM
RE: Sarsılmaz da Kılıf Zenginliği
Sn karali tavsiyeniz için sağ olun 5-6 çeşit deri kılıfım var , deri kılıf kullanıyorum , o yükarıdaki IMI kılıf günlük kullanımda kullanılabilcek bir kılıf değil ama yedek şarjörlüğünü bazen yanıma alıyorum .

Saygılar..
Alıntı Yaparak Cevapla
13-01-2013, 03:08 AM
Hiç bir deri kılıf, Comp Tac, Blade Tech, Raven gibi üreticilerin kaliteli malzeme, kaliteli işçilikle kalıplayarak ürettiği Kydex veya polimerden mamül gizli taşıma kılıfları kadar pratik, güvenli, hızlı ve sağlam olamaz...Lütfen ülkemizde sık olarak görülen daha çok silahını aşikare taşıyan üniformalı personel için üretilmiş olan hizmet tipi kaba saba dış kılıflara bakarak, kullanmadığınız, hatta görmediğiniz polimer enjeksiyon veya kalıplanmış Kydex kılıflar hakkında yalan yanlış görüş beyan etmeyiniz...İnsanımızın en çok zorlandığı şeylerden birisinin okumak ve araştırmak olduğunun farkındayım, fırsat bulur, aşağıdaki konuyu sabırla okursanız, kılıf ve kullanımı konusunda oldukça farklı görüş ve bilgiler edinebilirsiniz;

http://www.tabancatufek.com/forum2/showt...B1l%C4%B1f

'' Savaşçı ve süvari hayatımız sayesinde, adı yabancıları titreten bir millet olduk. ''
Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
 Tebrikler: ecorotti , tirendaz
13-01-2013, 05:14 PM
(13-01-2013 03:08 AM)lupus Yazdı:  Hiç bir deri kılıf, Comp Tac, Blade Tech, Raven gibi üreticilerin kaliteli malzeme, kaliteli işçilikle kalıplayarak ürettiği Kydex veya polimerden mamül gizli taşıma kılıfları kadar pratik, güvenli, hızlı ve sağlam olamaz...Lütfen ülkemizde sık olarak görülen daha çok silahını aşikare taşıyan üniformalı personel için üretilmiş olan hizmet tipi kaba saba dış kılıflara bakarak, kullanmadığınız, hatta görmediğiniz polimer enjeksiyon veya kalıplanmış Kydex kılıflar hakkında yalan yanlış görüş beyan etmeyiniz...İnsanımızın en çok zorlandığı şeylerden birisinin okumak ve araştırmak olduğunun farkındayım, fırsat bulur, aşağıdaki konuyu sabırla okursanız, kılıf ve kullanımı konusunda oldukça farklı görüş ve bilgiler edinebilirsiniz;

http://www.tabancatufek.com/forum2/showt...B1l%C4%B1f

Sn Lupus söylediklerinizde çok haklısınız resimdeki IMI kılıf şans eseri benim silaha tam oturdu ve kullanımı çok pratik , silahı bir deri kılıftan çekmekle , IMI kılıftan çekme ve yerine koymak çok kalay ve seri ancak , çok fazla belli oluyor . bu beni biraz rahatsız etti ,emniyet mensubu felan olsaydım IMI kılıfla silahımı taşırdım , şu an bir kydex iç kılıf arıyorum , benim silaha uygun bulabilirsem hemen alıp devamlı kullanmak istiyorum ama maalesef henüz bulamadım.
Saygılar.
Alıntı Yaparak Cevapla
14-01-2013, 10:45 AM
Sn. Mrt1 en güzeli silahınızı değiştirelim.

Dark side of the laylon
Web Sayfasını Ziyeret Edin Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
14-01-2013, 01:51 PM
(14-01-2013 10:45 AM)ecorotti Yazdı:  Sn. Mrt1 en güzeli silahınızı değiştirelim.

Sn eccoroti silahı değiştirmeyeceğiz de kısmetse bir tanede naylon alıcam

Saygılar.
Alıntı Yaparak Cevapla
14-01-2013, 02:31 PM
Naylonların padişahı Glock alalım efendim.

Dark side of the laylon
Alıntı Yaparak Cevapla
14-01-2013, 04:51 PM
Sn ecorotti gloch a karsı olan antipatim sizinkini okşadıktan sonra sona erdi ama , yeni gelecek silahları beklemek ve görmek istiyorum , 2 ci silahı da taşıma alacağım için acele karar vermek istemiyorum , HS o gün benim elimin küçüklüğünden midir bilmen elimi ısırdı , çeşitli silahları ele alıp atış yapmak çok önemliymiş , sizin silahta hiç zorlanmadım elimi de ısırmadı , ama Mart ta kadar bekleyip doğru bir seçim yapmak lazım diye düşünüyorum.

Saygılar.
Alıntı Yaparak Cevapla
14-01-2013, 09:41 PM
Tabanca denince Walther...Smile
Alman işçiliği laylon ustalığı. Gloch biraz alt sekment.Smile
Saygı ile...

İnsanları silahsızlandırmak onları köleleştirmenin en iyi ve en etkili yoludur.
Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
 Tebrikler: yakuzz
14-01-2013, 10:32 PM
(14-01-2013 09:41 PM)yavuz2979 Yazdı:  Tabanca denince Walther...Smile
Alman işçiliği laylon ustalığı. Gloch biraz alt sekment.Smile
Saygı ile...

Katılmamak mümkün değil. Laylon var Polimer var efendim. Glock denilen şeyi, pazarda satılan kara laylonları eriterek, kullan/at tarzı için yapıyorlarmış. Soğukkuyu'daki üretim tesislerinde imalat yapıldığı bilgisi de internetteki pek çok silah sitesinde dile getirilen gerçeklerden.

Oysaki bir Walther, bir H&K, bir Caracal, bir HS öyle mi ya?? Öz hakiki paslanmaz çeliğin üzerine, elimizi acıtmasın diyerek polimer dökülmesi ile yapılıyor bu dediğim markalar.

(Kusura bakmayın ama yakın zamanda walther'i satabiliriz, konu başlığı da sarsılmaz olunca, ziyaretçisi bol oluyor. Bu fırsatı kaçıramazdım Big Grin )

Süngü kanunu tek bir maddeden oluşŸur; "mermisi olan kazanır".
Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
 Tebrikler: yavuz2979
14-01-2013, 10:41 PM
Walther'i süs eşyası niyetine yapmışlar. Sev kutusuna koy. Smile

Dark side of the laylon
Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum Atla:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir

İletişim | TabancaTufek.com | Yukarıya dön | İçeriğe Dön | Hafifleştirilmiş Sürüm | RSS