Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dedemin gözdesi Darne
Başlıktanda anlaşılacağı üzere Dedeme ait olan,dedeme diyorum çünkü sevip,okşamak için bile kırk minnet ettiğimiz 16 ga Darne yivsiz av tüfeğinin fotoğraflarını sizinle paylaşmak istedim.umarım beğenirsiniz.

[Resim: IMG_3316.jpg]
[Resim: IMG_3314.jpg]
[Resim: IMG_3313.jpg]
[Resim: IMG_3306.jpg]
[Resim: IMG_3308.jpg]
[IMG][Resim: IMG_3309.jpg]
[Resim: IMG_3303.jpg]
[Resim: IMG_3302.jpg]
[Resim: IMG_3301.jpg]
[Resim: IMG_3315.jpg]
Saygılarımla

Alıntı

Hey gidi hey. Kimbilir her eline aldiginda ne anilar canlaniyordur dedenizin gozlerinde. Allah uzun omurler versin.

Alıntı

Allah uzun ömürler versin efendim.

Alıntı

Öyledir tabiki ne avlar yapmıştır kimbilir eskiden anlatırdıWink demlenirken,sonraları yaşlılık girdi işin içine ...
10/15 yıl önce nasıl olduysa bir sezon bende kalmıştı,nasıl oluyorsa hafızam çok iyi olmasada avda nerde,nezaman,nasıl,hangi marka fişekle,kaç numara saçma ile ne vurdugumu hiç unutmam Wink
Haşlaklık böyle birşey işte.
Saygılar

Alıntı

Sn.karadenizarif,

Tüfeği tutuşu, hakimiyeti eski günlerini aratmıyor maaş'Allah. Allah, dedenize hayırlı sağlıklı uzun ömürler nasip eylesin.

Saygılarımla...

Alıntı

Sn karadenizarif ,dedenizin tüfeği tutuşındaki görüntüye bakılırsa,Allah uzun ömür versin daha çok ava gider gibi..

Alıntı

Dedemizin elini bizler için de öpün.
Hürmetler saygılar.

Alıntı

Dedemin elini öpmek nasip olur inşallah, hürmetler.

Alıntı

(20-11-2012, 05:37 PM)Murata demiş ki: Hey gidi hey. Kimbilir her eline aldiginda ne anilar canlaniyordur dedenizin gozlerinde. Allah uzun omurler versin.

+1 Thumbs Up

Alıntı

Böyle dedeye can kurban. Kırkbir kere maşallah!

Benim dedem kalmadı ama bana silah merakının Kurmay Yüzbaşıyken şehit olan dedemden geçtiğine inanıyorum.
Keşke yaşasaydı da bana parabelli, mavzer, Smith & Wesson hikayeleri anlatsaydı.

II. Dünya Savaşı'nı gören eşimin dedesinin ağzından, o dönemle ilgili olarak, kerpetenle bile laf almak çok zordu ki silahtan hiç bahsetmezdi. Kötü şeyler görmüş olsa gerek, rahmetli.

Dedelerimizin, ninelerimizin kıymetini bilelim, gittilermi ailenin geçmişine ait hikayelerde onlarla beraber gidiyor.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi