Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Beretta 92 Compact için fiyat araştırması?
Merhabalar,
Galiba şanslıyımWink. Bugün MKE Kurumu 'na yeni Beretta 'lar gelmiş ve satışa sunulmuş.
İlgi duyduğum 92FS Compact L de aralarında. Gerçi ben kabzası ahşap istiyordum ama...
Hoşça kalın,

Alıntı

Cidden mi.Tüh desenize Beratta 92 FS inox'u kaçıracam.Daha yeni dosyayı verdim.

Alıntı

(04-12-2014, 02:57 PM)recete61 demiş ki: Sayın Asuspc, neden kacırmıssınız merak ettim.İthal olursa hedefimdeki tabanca o idi.Bir de PX4 storm nasil silah bilginiz var mi?

Kaçırdım derken başka bir silahım için müraacat ettim.Yeni dosya verdiğim için yeni bir silah için şu sıralar müracaat etmeyeceğim.

Alıntı

S.a atkadaşlar beretta 92fs ile 92fs inoxs aradındaki fark bedir acaba bilen varsa lütfen cevap yazabilirmi?

Alıntı

Merhabalar.
Oldu artık oldu, benim de bir Beretta 92FS Compact L tabancam oldu.
Seçimimde forumun büyük katkısı oldu. Forumda değerli bilgilerini paylaşanlara veyazı yazanlara teşekkür ederim.
Hoşça kalın.

Alıntı

Hayırlı olsun sn. shooter1

Alıntı

Hayırlı uğurlu olsun Sn.shooter1, de nereye gidiyorsunuz?...Smile

Alıntı

Herhalde şimdilik hoşça kalın, sonra görüşürüz demek istemiştir Sn lupus. Bir önceki mesajında da "hoşça kalın" demişti. Yepyeni bir Beretta'nın heyecanı ile belki de atışa gidiyordur. Güzel günlerde kazasız belasız kullansın.

Alıntı

Sn.Lupus,

Bu güzel forumun tadını alan gitse atışa gider, onun da resimlerini bizlerle paylaşırSmile.

Saygılarımla.

Alıntı

Merhabalar,
Yanlış anlaşıldım. Kusura bakmayın.
Devamlı kullandığım bir sözcüktür.
"Güle güle", "Allaha ısmarladık", "bye-bye", ..yerine kullanıyorum.
Yoksa bir yere gittiğim yok. Buradaki dostlardan edineceğim feyz ve keyifli muhabbetler olduğunu düşünüyorum.
Hoşça kalın,

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi