Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Beretta 92 Compact için fiyat araştırması?
Bir arkadaşımın babasından kendisine geçen bulundurma ruhsatlı Beretta fs 92 Compact silahıyla tanıştım ve beni bu silah gerçekten etkiledi...Silah 1992 yılında alınmış, boyasında çok hafif silinme var, ama silah çok iyi durumda, bunca yıldır 1000 atım dahi görmemiş. Bu silahın ederi nedir acaba? Siz bu silahı almaya niyetlenseniz ne kadar ödemeyi göze alırdınız ?

Saygılar

Alıntı

Sayın Mrt1;
Geçen ay, 98 yılında imal edilmiş, Beretta FS92, 1650 tl ye
satıldığını gördüm.
Bu rakam gerçekten, çok ucuz bir rakam olsada,
bence, temiz bir Beretta'nın, maksimum edeceği fiyat,
2500 / 3000 tl arasıdır.
Bahsettiğiniz silah için, 2500 tl'nin altında bir fiyata ucuz,
3000 tl'nin üzerindeki bir fiyata, pahalı derim.
Saygılarımla.

Alıntı

Sn Alfer f92 soruma cevap verdiğiniz için teşekür ederim ,silah çok temiz aslında resimlerini de çektim ama Tlf dan yazdığımdan yükleyemedim ,bilgisayarım arızalandıda .
Eğer satmaya ikna edebilirsem ,ederini öğrenmek istemiştim ,silahı elime alınca benim sarsılmaz la kıyaslayınca sok oldum bana çok hafif geldi , çok rahat taşına bilecek bir silahmış.

Alıntı

Her ne kadar bahsi geçen rakamların bir beretta için çok cuzi rakamlar olduğunu düşünsemde, piyasa koşullarını ve yaz başına kadar da piyasanın durgun olacağını düşünürsek bende 2500 Tl nin gerçekci bir rakam olacağını sanıyorum. Tabii Silah anlattığınız gibi ise.

Saygılar.

Alıntı

Bahsettiğim şilahın resimleri;

[Resim: fzrnw.jpg]
[Resim: fzrru.jpg]
[Resim: fzrxn.jpg]
[Resim: fzs1n.jpg]

Alıntı

Sayın Mrt 1 amcaoğlum da 2007 yılında MKE den alınmış sıfıra yakın 250 atım görmemiş 92 fs compact beretta var satış bölümünde ilanı var fiyatı 3000 TL düşürdük kutusu yedek şarjörü mevcut.

Alıntı

Sayın üyeler, beretta compact L için fiyat bilgisi lazım. Sizce taban ve tavan fiyat aralığı ne kadar olabilir?. Tabanca +- 500, bilemediniz 700 atım görmüştür. Orijinal taşıma çantası, 2 adet şarjörü bulunmakta. Boyası bir kaç kozmetik kusuru haricinde gayet düzgün. Kızak ve gövde kapak izi yok denecek kadar az. F89...Z seri numarasına sahip. Ancak tüm çabalarıma dair üretim yılını bulamadım. Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler. Saygılarımla....

Alıntı

Sn. orpeus,

Aşağıdaki bağlantı içeriğinde bulunan iletişim formunu doldurun ve mesaj kısmına tabancanın seri numarasını yazarak üretim tarihini öğrenmek istediğinizi belirtin.

Ben aynı bağlantı üzerinden,FS92 Inox'umun gün/ay/yıl olarak üretim tarihini öğrendim.

http://estore.beretta.com/en-eu/contact-us/

Bilgilerinize,selamlar.

Alıntı

Merhabalar,
Erzincan 'da yerleşik bir öğretmenin Beretta FS 92 B (compact) silahını devralmak konusunda son bir haftadır görüşmeler sürdürüyorum.
Kendisini bir silah satış sitesinde bularak temas kurdum. Pazarlık sonucu geldiğimiz rakam 4,250.-TL.
Temiz ve çok az kullanılmış olduğunu ve silahı 1995 yılında MKE 'den aldığını ifade etti.
Silahın üzerinde "Made in Italy", yazıyor. Faturasında ise 100.5 NK 1660026 - 9mm AR Beretta 92FS yazıyormuş.
Silahı Erzincan 'a gidip görmek gerekli ancak işlerimin yoğunluğu nedeniyle biraz olanaksız görünüyor.
Gerek fiyat konusunda görüş bildirerek gerekse sorgulanması gerekenler konusunda bana destek ve yardımcı olabilecek arkadaşımız olabilir mi acaba?
Saygılarımla,

Alıntı

Sayın Shooter1;

Silahı görmeden, fiyat konusunda, biraz ezbere konuşmuş oluruz.
Ama bir Beretta'yı, şu an itibari ile 3.000 TL nin altında bulmak zor.
Bende kendi Beretta'mı 2015'te, satmayı düşünüyorum.
Bu konuların ehli kişiler ile yaptığım konuşmalarda, 3,500 ile 4.000 TL
aralığında fiyat vermemin, uygun olacağını söylediler.
Benim satmayı düşündüğüm rakam 3.500 TL.
Ben silahım ile birlikte 5 şarjör, 4 kabze, 5 kılıf ve şarjörlüklerinide vereceğim.
Fiyat konusunda, bunları söyleye bilirim.

Silahı tam olarak tanımıyorsanız, ve silahta huzursuz edici bir görsellik varsa.
Sorgulama dediğiniz işlemi, kendiniz yapmayın.
Almadan önce, Beretta'yı iyi tanıyan birisine, mutlaka gösterin.

Saygılarımla.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi