Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
10 KASIM ATATÜRK'E ÖZLEMİN 74.YILI
Hiç dinmeyen özlem ve büyük minnettarlıkla

Alıntı
4 üye teşekkür etti:
hunter 12, tsuba, harun, Elbruz71
Daha önce forumda paylaşıldımı bilmiyorum ama Atatürk?ü en güzel anlatan mısralardan birinin Şili?nin başkenti Santiago da olduğunu öğrendiğimde beni çok etkiledi. Yazıtın kimin tarafından kaleme alındığını bilmiyorum, bilen bir arkadaşımız aydınlatırsada çok memnun olurum;

Mustafa Kemal Atatürk, Türkiye Cumhuriyetinin kurucusu, anavatanının fedakar ve sadık hizmetkarı, eşsiz kahraman ve insanlık idealinin yaşayan sembolü, Tüm hayatını Türk Milletine adadı ve ruhunun ateşi ile halkına ilham kaynağı oldu. Hatırası, söndürülemiyen bir ateş gibi, halkına güç vererek ebediyete kadar yaşayacaktır.

Not: mobil telefonda noktalama işaretlerini kullanınca hata veriyor o yüzden ayraçları eksik kullanmış olabilirim çünkü sürekli düzeltmek gerekiyor.

[Resim: C4-ABB722-B658-4-CB0-9040-299-E5566-A099.jpg]

Alıntı
17 üye teşekkür etti:
XXAHMETXX, efe1753, kemal911, Yasin06, hunter 12, ErDiNi78, shelby, alone61, LKT, Kıraç Ata, Guven Guven, mimaslan, alpago, pasa_7676, tsuba, defender45acp, Elbruz71
Atamızı her zaman ve her 10 KASIM da minnet, şükran ve hasretle anıyoruz, arıyoruz.

Alıntı
8 üye teşekkür etti:
kemal911, hunter 12, alone61, LKT, hotelmike, Guven Guven, tsuba, Elbruz71
Çok sevdiğim fotoğraflardan biri. Bu millet Ata'sına öyle bağlıdır ki, ayırmaya çalışanın aklını alırlar.

[Resim: Trabzonun-Tonya-ilçesinde-bir-kahvehane..jpg]

Alıntı
14 üye teşekkür etti:
Kıraç Ata, hotelmike, hunter 12, mimaslan, alpago, Porsuk, pasa_7676, wepster, demirci57, Guven Guven, tsuba, alone61, defender45acp, Elbruz71

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi