Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
10 KASIM ATATÜRK'E ÖZLEMİN 74.YILI
''Kaygılanma çocuk, herkes ölür. Kimi toprağa, kimi YÜREĞE gömülür.'' M.K.Atatürk.

Alıntı
3 üye teşekkür etti:
taarruz, durango, derinoz
(11-11-2012, 01:16 AM)yakuzz demiş ki: Harika kareler.

+1 Thumbs Up

Alıntı

Sn; AKAN elinize sağlık,Türk halkının Ulu önder Atatürk'e olan sevginin göstergesi olan harika kareler.Saygılarımla

Alıntı

Devletin başında olanlarda bir zatı muhteremcik; türlü şehirlere otobüs gönderip para ile kendini dinleyecek insancıkları toplamaya çalışırken.. Bugün çok daha fazla insanın, kat be kat fazla otobüs ile kendi imkanları ile ziyarete gelmiş olması Türkiye'nin fizyolojisini, bu milletin psikolojisini gözler önüne serdi. Bugün evden çıkıp işe gidemedim mahalledeki kalabalık sebebi ile, eşim hastahaneye yürüyerek gitti.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
taarruz
Atatürk'ümü Ankara'da, onun huzurunda ve onun yanı başında, tüm yoldaşlarımla andım.
Allah'ıma şükürler olsun.

Alıntı
2 üye teşekkür etti:
taarruz, durango
Büyük önderi vefatının 76. dönümünde saygıyla anıyorum...

Alıntı
2 üye teşekkür etti:
taarruz, durango
Büyük önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün vefatının 76. yıl dönümünü saygıyla anıyor ve tüm silah arkadaşlarına Allah'tan rahmet diliyorum.

Alıntı
2 üye teşekkür etti:
taarruz, durango
Saygıyla,sevgiyle,özlemle anıyoruz....

[Resim: ata2_zpsrtts7kqc.gif]

[Resim: ata_zpsfc392208.jpg]

Alıntı
2 üye teşekkür etti:
taarruz, durango
Yanımda 65 yaşın da bir büyüğüm , ben ve arkadaşım 38 yaşındayız. Sirenler ötmeye başladı ve soluğu mağazanın önünde aldık. Tüylerim diken diken , içim buruk saygı duruşundayız. İleriden 17 18 yaşlarında dört tane zipleme elini kolunu sallaya salya geliyor , sıfattan yoksun suratında bir sırıtma... İnanın zor tuttum kendimi.

Ata'mıza özlem sonsuz ,asıl önemli olan " herzamankinden daha da çok ihtiyacımız olması " .Yeri dolmayacak insan ,nur içinde yat.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
durango
Ata'mızı saygı, sevgi ve minnetle anıyorum. Ona ve silah arkadaşlarına, cennet vatanımız için canını feda eden şehitlerimize Allah (C.C.)'den rahmet diliyorum.

Alıntı
2 üye teşekkür etti:
taarruz, durango

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi