Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 2 Oy - 3.5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
İSTE YENİ TABANCAM WALTHER PPS
(19-03-2016, 03:18 PM)Sarp80 demiş ki: Sn.dagalti
Oncelikle hayırlı olsun bende pazartesi mke'de olucam buyuk ihtimal pps alıcağım yeni gelen parti sadece 7 ve 8 lik sarjörlerle geliyor suana kadar silahla ilgili dusuncelerinizi paylasabilirmisiniz tesekkurler

Teşekkürler Sn. Sarp80. Tabancayı daha önce çok fazla inceleme fırsatım olmamıştı. Şu an için ilk izlenimlerim, tetik çerçevesi biraz uzun ve kalın tasarlanmış bu yüzden browning hp nin girdiği kılıfa pps girmedi. Benim için çok önemli olmasada emniyeti olmadığını da aldıktan sonra öğrendim. Şarjor mandalına biraz alışmak gerekecek ama kullanımı rahat. İçinden 6 ve 7 lik şarjör çıktı, 7 likte daha iyi tutuluyor 8 lik olsa çok daha iyi olur diye düşünüyorum. İlk fırsatta atış tecrübelerimi de paylaşacağım.( browning hp ve cz 6,35 dışında bi tecrübem olmasada Smile )
M2 modelini bende sordum bu sipariş için işlemlere başlandığında daha çıkmadığı için getiremediklerini söylediler.

Alıntı

(19-03-2016, 04:17 PM)BekciHursit demiş ki: Sayın Dağaltı,

Yeni partide 2 şarjör geldiğini ben de duymuştum. Demek fiyattaki ucuzlama biraz da bundan kaynaklı.

Saygılar

Sn. BekciHursit bir şarjör için bu kadar fark ediyorsa yedek şarjör olmadan getirseler daha güzel olur , şarjör yedek parça olarak ta alınabilir sonradan.

Alıntı

Birkaç fotoğraf ta ben ekleyeyim.

[Resim: 20160319_172542_HDR_zpso7zm102s.jpg]

Sığmadığı kılıf
[Resim: 20160319_172601_HDR_zpscaxogby6.jpg]

[Resim: 20160319_172808_HDR_zpsuyylxouk.jpg]

[Resim: 20160319_172647_HDR_zpsi0rnziha.jpg]

Alıntı

Sayın dagalti; silahınız hayırlı olsun. Kılıf bulma konusunda sıkıntı yaşayacağız gibi görünüyor. 3 hafta sonra bir aksilik olmazsa Almanya'da olacağım ve planım güzel ve kaliteli 'pantolon içi' bir kılıf almak.
Bir de size bir sorum olacak. Silahı MKE'den aldıktan sonra kutu içinde sağ-üst gözü boş idi. Sizin tabancanızın kutusu içinde bu gözde bir parça çıktı mı acaba?
Teşekkürler.

Alıntı

Sn. Tuncay Almanya nın hangi şehrine gideceksiniz daha doğrusu gideceğiniz yere daha evvel gidip alışveriş yaptınız mı? Şayet gitmediyseniz emin değilim ama hayal kırıklığına uğrama ihtimaliniz yüksek olabilir. Almanya bu yönden Ülkemizden çok daha mahrum bir yer bence. Şayet yanılıyorsam ne olur siz beni aydınlatın.
Saygılarımla

Alıntı

Teşekkürler Sayın TuncayC,
O boşluğu şu an tam hatırlamıyorum ama 2 şarjör ve 1 yedek kabze parçası dışında hiç birşey çıkmadı. Kılıf bahsettiğiniz gibi sıkıntılı ben şu an için kendi imal ettiğim bir iç kılıf kullanıyorum, ince bir kemer ile direk belime bağlıyorum. Pantolondan da bağımsız olması günlük kullanımda rahat oluyor.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 3 Ziyaretçi