Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 2 Oy - 3.5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
İSTE YENİ TABANCAM WALTHER PPS
Sn.Yavuz2979 adınıza sevindim. Daha evvel bu silahla ilgili yazılanları biliyorsunuz. Aynı gün içinde 3 ayrı silahı deneyip, üçünde de besleme sorunları yaşayan, kavga niza geri iade edenler olmuştu.

İnşallah sorun sıkıntı yaşamaz, keyifle kullanırsınız. Keyfinize keder gelmesin.

Alıntı

Sn.Akan, benim ellerim de cogu insana göre büyüktür. Şimdilik tutuşta ve hedef almada bir problem cıkarmadı.Henüz Yavuz16 ile karsılastırma yapacak bir zaman geçmedi çünkü alalı 2gün oldu ama agırlık bakımında yarı yarıya fark ediyor, onu biliyoruz.Şarjörlere gelince biri 6 diğeri 7 adet alıyor.

Sn.Karabasan kaç numara yağ kullanıcağım konusunda fikrim yok mke'de yaptıgım atışlardan sonra silahımı görevli temizledi ama bir şekilde öğrenmem lazım bunuda hatırlattığınız için sağolun.

Sn.Ozozlu fırsat buldugum ilk anda atısa gideceğim ve hedeflerdeki dağılımı gösteren kağıdı buradan paylaşacağım.

İyi dileklerde bulunan tüm Sn forum üyelerine tekrar teşekkür ederim.

Müsadenizle bir iki fotograf daha paylaşmak istiyorum.Çekim kalitesi pek iyi değil ama belki merak eden arkadaslar fikir sahibi olabilir.
[Resim: IMG_0839.jpg]

[Resim: IMG_0838.jpg]

[Resim: IMG_0841.jpg]

[Resim: IMG_0840.jpg]

Alıntı

Sn. yavuz2979

Öncelikle hayırlı olsun , Allah kaza bela vermeden kullanmayı nasip etsin diyorum .Bu modeli uzun zamandır almayı düşünüyordum o nedenle forum üyesi olarak sizin almış olmanızda beni ayrıca sevindirdi ve heyecanlandırdı , bu vesile ile değerlendirmelerinizi heyecanla bekliyorum (şu an itibari ile anladım oldukça heyecanlı birisiymişim Big Grin ) .
Bir naçizane sorum olucak , Sizce bu silahın şarjör mandalı diğer silahınıza göre daha avantajlımı ? yoksa uygulamada rahatsızlık veriyormu ? Eğitimle ilgili bir konu ancak ilk izleniminizi merak ettim .

Saygılar

Alıntı

Efendim hayırlı uğurlu olsun.
Allah kaza bela vermesin..

Alıntı

Sn. yavuz2979 Allah kullanmayı gerektirecek kötü günler yaşatmasın. Hayırlı uğurlu olsun.

Alıntı

Sn.Yavuz2979 fotoğraflar hesap makinesiyle çekilmiş gibi Smile Ama yinede harikalar. Ben bu tabancayı camekan ardından görenlerdenim. Kabzasının zarifliğine ve inceliğine hayran olmamak mümkün değil.

Buluşmalara gelirseniz, sizi gangnam'la karşılarız artık Smile

Alıntı

Sn Yakuzz Daha evvel bu silah hakkında yazılanlardan mütevellit mke de 100 mermi atılıp denendi.Oradaki görevli arkadas da seriye baglayıp denedi.Cok sükür ne bir sorun ne de bir problem cıktı.Kısacası Alman yapmış makineyi.Almanlar makinede dünya devi bence yaptıkları arabalardan biliyosunuzdur bunu.Daha güzel resimleri de vakit bulursam yüklicem.İnşallah gelmek istiyorum bir buluşmaya zaten walter pps ile gangnam style özdeşleşti artık.Smile

Sn boraks şarjör mandalı harikulada düşünülmüş diğer yavuz16 ile uzaktan yakından alakası yok.Kullanımıda cok rahat.Silah hakkında ilk atış izlenimlerimde ne kadar dogru ve yerinde karar verdiğimi düşünmekten ibaretti.SmileAllah herkese nasip etsin böyle bir düşünceyi...
Daha iyileri ve güzelleri sizlerin olsun.

Saygılarımla.

Alıntı

Araba mevzu tartışılır bunun İtalyanı var İngilizi var Amerikanı var Japonu var,kısacası var oğlu var.Smile

Hayırlı olsun kazasız,belasız.

Alıntı

Laylonda olsa bi Glock değil. (Sn Yakuzz caps versenize) Big Grin

Alıntı

Sn. yavuz2979,
Yeni silahınız hayırlı olsun efendim. Lakin beliniz bu silaha alıştıktan sonra başkasını taşımak zulüm gelir.
Saygılar.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi