Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 2 Oy - 3.5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
İSTE YENİ TABANCAM WALTHER PPS
Hayırlı uğurlu olsun, keyifli atışlar.

Alıntı

Sn. yavuz2979 hayırli olsun...

Alıntı

Tebrikler..Hayırlı olsun..

Alıntı

Sevgili forum arkadaşlarım öncelikle hepinize iyi dilekleriniz için sonsuz teşşekkürler.

Sn Mrt1 ve Sn Alone61 umarım en kısa zamanda sizde kavusursunuz.Yeni bir aşk evet çünkü bu benim 2. taşıma ruhsatlı silahım.1.si yerli malı Girsan Yavuz16 Compact MC bunun abisi yani.Smile

Sn.Evrenay taşıma amaçlı aldım aslına bakarsanız su an taşıdıgım Yavuz16'dan sonra bu sanırım bana cok daha iyi gelicek.Smile

Sn.Yakuzz Mke de 50 mermi ben 25 mermi benimle birlikte gelen atıcılık meraklısı arkadaşım 25 adette oradaki görevliye olmak üzere 100 mermi attık herhangi bir sorunla karsılasmadık cok şükür.Aksine atışalarımız gayet iyi ve tatmin edici idi.

Sn.Kararsız vakit buldugum en kısa zamanda detaylı resimleri yollıycam.

Ayrıca Gangnam Style dansı yapan arklarada sevgiller.Smile

Saygılarımla.

Alıntı

Hayırlı olsun Sn. yavuz2979, Allah kazasız belasız taşımayı nasip etsin. Atışlarınız sonrası hedef dağılımları ve silahınızın durumu hakkında bilgi paylaşımlarınızı merak ile bekliyoruz.

Saygılar.

Alıntı

Mümkünse silahın ağırlık,uzunluk,çap,menzil,kapasite,namlu uzunluğu,yükseklik,kalınlık ve fiyat bakımından değerlendirip bilgi verir misiniz?Ben beğendim bu makineyi Allah başınızdan eksik etmesin

Alıntı

Bu makinelerin bakımı için, kaç numara makine yağı kullanacağız acaba??

Alıntı

Sayın yavuz2979 yeni silahınız hayırlı uğurlu olsun, rabbim kazasız belasız kullanmak nasip etsin inşallah. Geri bildirimlerinizi sabırsızlık ile bekliyorum.

Saygılar.

Alıntı

Sayın yavuz2979, silahınızla birlikte verilen şarjörler kaç fişek alıyor? 6/7/8 ?
Bir soru daha, Yavuz 16'dan sonra bu silaha alışmanız nasıl oldu, ben de bir Yavuz 16 Compact sahibiyim ve ellerim büyük, Walther PPS büyük el konusunda problem yaratır mı?

Alıntı

Hayırlı olsun güle güle kullanın...

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 2 Ziyaretçi