Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Antika revolver hakkında yardım
[Resim: 2012-10-11232719.jpg]

[Resim: 2012-10-11232733.jpg]

[Resim: 2012-10-29204655.jpg]

Dede yadigari silahım nagant diye tabir ediyoruz ama tam olarak markasını bilmiyoruz.

Alıntı

Forum sayfamızda Nagant hakkında yeteri kadar bilgi mevcuttur.Antika silahlar kısmına bakınız

Alıntı

Sayın vogue bu nagantlar forumdakılereden değil bir tanede bende var profilde bizim orda kız nagantı dıye gecer diğer nagantlarda olmayan emniyet ve toptakı değişiklikler ve üretim tarihi yok .Ve tac seklindeki isaret ve R harfinden baska bir sey yok benim diğer nagantla fark cok ama resim yuklemeyı beceremediğim için yayınlıyamıyorum

Alıntı

(29-10-2012, 10:32 PM)voguefalcon demiş ki: Forum sayfamızda Nagant hakkında yeteri kadar bilgi mevcuttur.Antika silahlar kısmına bakınız

Antika silahlar kısmına baktım.
(29-10-2012, 11:58 PM)gerilla08 demiş ki: Sayın vogue bu nagantlar forumdakılereden değil bir tanede bende var profilde bizim orda kız nagantı dıye gecer diğer nagantlarda olmayan emniyet ve toptakı değişiklikler ve üretim tarihi yok .Ve tac seklindeki isaret ve R harfinden baska bir sey yok benim diğer nagantla fark cok ama resim yuklemeyı beceremediğim için yayınlıyamıyorum

Sn. gerilla08. Bana silahın resimlerini mail olarak gönderebilirmisin muratkorkmaz54@hotmail.com

Alıntı

Bu silahı Daha önce gören olmadı galiba.

Alıntı

[img]http://[/img]

Alıntı

Sayın korkmaz54 yanılmıyorsam bu silah belgian gasser.

Alıntı

(01-11-2012, 12:02 PM)aron5334 demiş ki: Sayın korkmaz54 yanılmıyorsam bu silah belgian gasser.

sn. aron5334: Adını ilk defa duyuyorum bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Alıntı

Sn. korkmaz54 hatırladığım kadarı ile belçika karadağlısı diye biliniyor ve 8mm lebel mermi kullanıyor.Hatırladığım bu kadar umarım yardımcı olur.

Alıntı

sn. aron5334: Çok teşekür ederim elbet sonunda bulacam makinenim markasını.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi