Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 5 Oy - 4.2 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Silah Ruhsat İşlemleri
Sayın Gauge12;

Av tüfeklerinde ruhsat süresi dolunca yenileme zorunluluğu yok, verecek/devredecek kimse bulamazsanız atın depoya gitsin.

Sayın Türkmen'indediği gibi önce yeni bir tüfek alıp ruhsatınıza işletin, eskiyi sonra birine hibe edin.

Bir yivsiz tüfek ruhsatına 5 adet tüfek kayıt edebiliyoruz, sanırım bu kısmı atlıyorsunuz!

Alıntı
3 üye teşekkür etti:
waltherslv, T.T.BOY, Gauge12
Sn. Ahmet Efe küçücük bir düzeltme 5 adet değil 6 adet standardı . Saygılar

Alıntı
2 üye teşekkür etti:
Ahmet Efe, Gauge12
[Resim: IMG-6218.jpg]

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
hunter 12
Sn. Turkmen, Sn Ahmet Efe ve Sn Watltherslv'e verdikleri bilgiler ve tavsiyeler için teşekkür ederim. Söz konusu karın ağrısını tetiğine ve kutusuna kilit taktıktan sonra mukavva ve koli bandı ile deli bağlar gibi bağlayıp kaldırdım. Ruhsat süresi bitince emniyete götürür teslim ederim, Stoeger M3000 için de av bayiine sipariş verdim, inşallah yakın zamanda adam gibi bir tüfeğim olacak. Herkese hayırlı günler.

Alıntı

Herkese Merhaba,

5 İş günü sonrasında Meskende Barındırma Silah Ruhsatı başvuruma onay geldi ve Silah Satın Alma Belgesi tarafıma teslim edildi. Beğendiğim tabanca (Girsan MC R9 Siyah / Parlak Beyaz) indirime girerse hızlıca alım yapmayı planlıyorum. Fişek istihkakımı 500 adet Sterling, 500 adet MKE olarak değerlendirmeyi düşünüyorum. Her iki ürünü de değerlendirip her ikisinin de kazanması taraftarıyım.

Tüm silah severlere iyi forumlar dilerim...

[Resim: mcr9.png]

[Resim: mc-r9-beyaz.png]

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi