Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 3 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
185GB Ultra geniş Eğitim-Taktik-Savunma-Bakım-Tamirat ve Survival Arşivi V2.0
(21-03-2013, 06:24 PM)Alperka demiş ki: Değerli forum dostlarım; Arşive bol miktarda ilave bilgi topladım, ancak elimde dağıtıma sokabileceğim fazla harddisk kalmadı.
Arşivin yeni sürümü için daha önceden göndermiş olduğum ama geri dönmeyen 3 adet harddisk kimlerin elindeyse lütfen bana ulaştırsın ki hem yeni ilave edilmiş bilgiler dağıtıma sokulsun daha önceden edinenler ellerindeki dosyaları güncellesin, daha fazla kişi faydasını görsün, hem de faydalı iş yapalım derken zaten bu amaca hizmet etsin diye edindiğim disklerden olmamış olayım Wink

Not: Ayrıca, arşive katkıda bulunsun diye kaydedilmiş bilgilerin hiç birisi bu yüzden elime ulaşmadı. Yukarıdaki videolardan/eğitimlerden/belgesellerden farklı olarak ekleme yapan/yapabilecek olan arkadaşlarımız benimle irtibata geçerse sevinirim.

Dağıtım için temin edilen disklerin 6 aya varan süreye rağmen geri dönüşleri olmadığı için yeni eklenen görsellerle V3.0 450GB'lık arşiv dağıtımına ara vermiş bulunmaktayım.
Dağıtımda yardımcı olan ve ilgi gösteren arkadaşlarımıza teşekkür ederim.

Alıntı

Ankara'daki disk en son kimdeydi? Ben Sn. Türkmenoğlu'na ulaştırdığımı hatırlıyorum. Sn. Kararsız ve Sn. Alone61'e kendi kopyalarımı yüklemiştim.

Alıntı

Başta Sn Alperke ve diğer Sn Forumdaşlar;

Harddiski bir buluşmada teslim ettiğimiz arkadaşımdan bugün teslim aldım.

Sn Alperka;

Kusura bakmayın; kargo adresinizi trkmnoglu@gmail.com adresine gönderebilirseniz ben de size harddiski en kısa zamanda göndereyim.

Saygılarımla

Alıntı

dağıtımlar ne zaman başlayacak bekliyoruz merakla...

Alıntı

Sayın Alperka,

Bu kaynağa nasıl ulaşabiliriz? Size harddisk göndersek zahmet vermiş olur muyuz?

Saygılarımla,

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Alıntı

Belki farkına varmışsınızdır, foruma da zaman darlığından dolayı çok vakit ayıramıyorum. Arşivi aşağı yukarı 400 kişiye bizzat kopyaladım, daha önceden de muhtelif bölgelerdeki arkadaşlar dağıtım yapmışlardı. Ancak kimseden faydasını gördüğüne dair bir dönüş olmadığı için yeterince faydalanılamadığı görüşüne sahibim. Enerjimi kendi çalışmalarıma yönlendirmek adına zaman alıcı işlem olan dağıtım yapmayı durdurdum. Sadece görüştüğüm/konuştuğum, birlikte çalışma yaptığım arkadaşlara sohbet ziyareti sırasında kopyalama yapabiliyorum, Manisa'ya gelirsem veya İzmir'e yolunuz düşerse memnuniyetle kopyalarım.

American Gunsmithing Institute serisi için bir ay kadar ciddi zaman ve eksikleri tamamlamak adına para harcamıştım; sonuçta sadece üç kişi talep edip faydalandığını belirtti. Zaman, sabır ve internetin bu kadar kısıtlı olduğu bir ortamda 300GB'a yakın bir arşivi arayıp bulmak, indirmek, ayıklamak, düzenlemek, dağıtım için çaba sarfetmek uzun iş. Bu yüzden arşivde yer almıyor artık. Pratikte sürekli uygulanması zorunlu olan savunma sanatları ile ilgili videoları da arşivden hariç tutuyorum.

Daha birkaç ay önce, istek üzerine arşivi kopyaladığım birileri çok yakın bir dostuma Türkiye'de tek, eşsiz bir eğitim arşivleri olduğunu senelerdir emek ve para harcayıp topladıklarını belirtip ilk sürüm arşivimi teklif etmişler ve gereken yanıtı almışlar. Arşivin de kaptırmatörünü gördük böylece , çok ayıpladım.

Zaman konusunda mahçup olmamak adına söz veremiyorum ama bana profilimdeki telefon numaramdan ulaşırsanız memnuniyetle bir kopya çıkartmaya çalışırım.

Alıntı

Sayın Alperka ilginize teşekkür ederim. Görülüyor ki çok emek vermiş hatta külfetler çekmişsiniz. Bütün bunlara ilave bir aksiyon beklemek size haksızlık olur. Umarım İzmir veya Manisa'da bir şekilde bir etkinlikte ya da bir görüşmede imkanımız olursa kopyalama yapabiliriz. Zaten daha forumda incelenecek bir çok konu ve paylaşım var. Bunları okumak dahi bir yıl sürer. Sırf arşivimde bulunsun mantığı da şu an gereksiz göründü gözüme. Bir ihtiyaç anında doğru bilgiye ve doğru kişiye ulaşmak bu forumun farkı zaten. Tekrar teşekkür ediyorum.

Selam ve saygılarımla,

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Alıntı

Sayın Alperka,

Arşivinizden faydalanmam mümkün mü?

Saygılarımla,

Alıntı

Sayın Alperka,
Emeklerinizden henüz haberdar oldum. Elinize sağlık. Bu arşiv çalışmanızdan nasıl faydalanabilirim? Size boş bir harddisk göndersem uygun olur mu?
Saygılarımla
iletişim bilgilerim: 0535 4947537

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
usame

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi