185GB Ultra geniş Eğitim-Taktik-Savunma-Bakım-Tamirat ve Survival Arşivi V2.0
Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 3 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
185GB Ultra geniş Eğitim-Taktik-Savunma-Bakım-Tamirat ve Survival Arşivi V2.0
Sayın alperka,büyük bir hizmet yapıyorsunuz,tebrik ve teşekkür ediyorum.İzmir'de oturuyorum ve elimde fazladan hard disc mevcut,ya ben size hardiskleri yollayayım siz dodurun birini bana gönderin diğerini hizmete sokun.Yada disk bana gelirse ben geri, gönderirken 2 adet yollayayım.Çorbada bir tuzum olsun.

Alıntı

Özel mesaj atmayı beceremedim.Telefonumu verecektim.Mümkünse siz bildirebilir misiniz?

Alıntı

alperkadokuman yahoo com dan bana ulaşabilirsiniz.

Alıntı

Ben Lüleburgaz'dayım, linklere veya disklere nasıl ulaşabilirim?...

Alıntı

(09-01-2013, 12:52 AM)tabanca demiş ki: Sayın alperka,büyük bir hizmet yapıyorsunuz,tebrik ve teşekkür ediyorum.İzmir'de oturuyorum ve elimde fazladan hard disc mevcut,ya ben size hardiskleri yollayayım siz dodurun birini bana gönderin diğerini hizmete sokun.Yada disk bana gelirse ben geri, gönderirken 2 adet yollayayım.Çorbada bir tuzum olsun.

Sn.tabanca, ben de İzmir' deyim nasip olursa birgün görüşelim.

Alıntı

Sayın Alperka,
Belirttiğiniz adrese e-posta gönderdim.
Selamlar

Alıntı

Sayın Skmergen, ve sayın Kuro_mehmet e-postanıza yanıt verdim.

Sayın 6patlar, İzmir'de size de uygun bir zamanda görüşelim. alperkadokuman yahoo com . Saygılar.

Alıntı

Sn. Alperka,
Muhteşem bir çalışma olmuş.Emeğinize sağlık..

Alıntı

Değerli forum dostlarım; Arşive bol miktarda ilave bilgi topladım, ancak elimde dağıtıma sokabileceğim fazla harddisk kalmadı.
Arşivin yeni sürümü için daha önceden göndermiş olduğum ama geri dönmeyen 3 adet harddisk kimlerin elindeyse lütfen bana ulaştırsın ki hem yeni ilave edilmiş bilgiler dağıtıma sokulsun daha önceden edinenler ellerindeki dosyaları güncellesin, daha fazla kişi faydasını görsün, hem de faydalı iş yapalım derken zaten bu amaca hizmet etsin diye edindiğim disklerden olmamış olayım Wink

Not: Ayrıca, arşive katkıda bulunsun diye kaydedilmiş bilgilerin hiç birisi bu yüzden elime ulaşmadı. Yukarıdaki videolardan/eğitimlerden/belgesellerden farklı olarak ekleme yapan/yapabilecek olan arkadaşlarımız benimle irtibata geçerse sevinirim.

Sayın Odeh, sizin arızalı diye belirttiğiniz 2,5" harddisk elimde halen, okunur/yazılır sağlam kısmına yeni bilgileri kopyalayıp doğrudan size ileteceğim. Saygılar.

Alıntı

(21-03-2013, 01:51 AM)Alperka demiş ki: Sayın Skmergen, ve sayın Kuro_mehmet e-postanıza yanıt verdim.

Sayın 6patlar, İzmir'de size de uygun bir zamanda görüşelim. alperkadokuman yahoo com . Saygılar.

Sayın Alperka, mesajınızın gereğini yarın yerine getirmeye çalışacağım. Teşekkürler.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi