Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 3 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
185GB Ultra geniş Eğitim-Taktik-Savunma-Bakım-Tamirat ve Survival Arşivi V2.0
(12-10-2012, 03:09 PM)alperka demiş ki: Sayın Silahendaz, arşivimizdeki bilgilerden faydalanabileceğinize eminim. Sizde bulunan bilgiler dijital ortamda mıdır?

Sayın Alperka,

Bilgileri dijital ortama aktarmaya çalışıyorum ama biraz gecikecek zannedersem. Ayrıca elektronik posta adresim alpaslankisaoglu@yahoo.com. Bana bir boş mesaj atabilirseniz size bilgi vereyim efendim.

Selam ve saygılar.

Alıntı

Sn. Forum üyeleri İSTANBUL da arşivin yeni sürümünü almış olan arkadaşımız var ise bende almak istiyorum. Yardımcı olursanız minnette kalırım.
Saygılar

Alıntı

Sn. Alperka yeni sürüm elime geçti. Bende olan 5.25 GB videoyu da ayrı bir klasöre ekledim. Eğer aynı ise silersiniz. Teşekkürler selamlar.

Alıntı

Teşekkürler sayın Ecorotti.
Daha önceden de diske eklemeler olmuştu. Fakat ne yazık ki bir diğer üyemizin diskiydi bana ulaşmamıştı. Bahsi geçen disk acaba benim sayın Mercankaya'ya verdiğim 250GB, havalı poşette olan mıdır?
Emeğinize sağlık.

Alıntı

Evet 250 Gb internal HDD. Havalı poşette eksik baloncuklar olabilir bizim kız patlatmış birazını. Smile

Alıntı

Bu güzel arşive nasıl ulaşabilirim? Şu an HDD hangi şanslı kişide?

Alıntı

Sn. alone61 ben de bir kopyası mevcut. Ne zaman buluşursak paylaşabilirim.

Alıntı

Sn. Ecorotti,

Bayram tatilinden sonra sizinle irtibata geçeceğim, telefonunuz bende mevcut. İyi bayramlar dilerim.

Alıntı

Hardisk şu an nerelerdedir.Bende de yaklaşık 60gb veri var.Bunların büyük kısmı ıvır zıvır olsa da 30gb civarı veri var.Kocaelideyim ben.

Alıntı

Mesaj gönderdim.Yalnız benim Yahoo adresim adresinizi geçersiz gördü.Bende hotmail'den gönderdim.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi