Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tactical Saat
Sayın Dost,
Galiba gwg-1000 modelini kullanmaktasınız. Ürünü kullanmış biri olarak tavsiye eder misiniz? Veya tekrar bir saat alacak olsanız gene aynı modeli mi alırdınız? Hem bana hemde forumdaki arkadaşlara da bilgi olur.
Saygılarımla

Alıntı

Sayın oneTuva, gwg-1000 kullanımı, kalibrasyonu basit ve sağlam bir model. Görüntüsü de benim hoşuma gidiyor. Bu günki şartlarda kesinlikle yeniden almak isteyeceğim tek saat.

Alıntı

Sayın Dost,
Verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim sanırım bende sizin saatinizin siyah rengini alacağım. Casio tasarım ve tam bir f/p ürünü bana kalırsa fakat altimetre ve barometre ayarlarında ki değişkenlik hala iyileştirilmedi. Kolumuzdan takılı iken sıcaklık 10 derece fark ediyor. Umarım bu problemi en kısa zamanda çözerler.
Saygılarımla.

Alıntı

Yeni G-shock Mudmaster aldık bakalım.. Blush

Güzel ve fonksiyonlu bir saat. Gerçi hangi saatimin tüm fonksiyonlarını şimdiye kadar adam akıllı kullandım oda büyük bir soru işareti ya neyse.. Dodgy

[Resim: IMG_6734_zpscvzkv1lb.jpg]

upload image

[Resim: IMG_6733_zpsrawmhfgi.jpg]

[Resim: IMG_6735_zpsjldkdnn5.jpg]

images upload

Alıntı
20 üye teşekkür etti:
Cem1964, Murata, ugurucar57, tirendaz, husrev, Rangeman, Murphy, lupus, fbalun, sem, alone61, blacksea, rainman, hymer, wildeagle, S@riyerli, Gazanfer, alpago, V-Ozdemir, ismicey
Sn; FireStorm hayırlı olsun çok güzel.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
FireStorm
Teşekkürler Sayın kes1477;
Bu saatin meraklıları için yazmadan geçmeyeyim..
Daha önce yol tarifi verdiğim saatçiden Ersa garantili faturalı nakit 2100 TLye alındı.
İnternette biraz araştırdım 2500-2800 TL aralığında satılıyor.
Bir ufak ayrıntı daha.. Aldığım saat Japon üretimi.. Tayvan üretimlerinde sensörlerin japon üretimleri kadar hassas ölçüm yapmadığı kulaktan kulağa yayılmış durumda..
Bende özellikle olsun demedim ama sürekli alışveriş yaptığım yerde Japon üretimi olarak karşıma çıktı.
Diğer tüm kayış renkleri de ayrıca ellerinde mevcuttu..
Saygılar.

Alıntı
4 üye teşekkür etti:
asuspc, Gazanfer, ismicey, rainman
(03-04-2017, 02:18 PM)FireStorm demiş ki: Teşekkürler Sayın kes1477;
Bu saatin meraklıları için yazmadan geçmeyeyim..
Daha önce yol tarifi verdiğim saatçiden Ersa garantili faturalı nakit 2100 TLye alındı.
İnternette biraz araştırdım 2500-2800 TL aralığında satılıyor.
Bir ufak ayrıntı daha.. Aldığım saat Japon üretimi.. Tayvan üretimlerinde sensörlerin japon üretimleri kadar hassas ölçüm yapmadığı kulaktan kulağa yayılmış durumda..
Bende özellikle olsun demedim ama sürekli alışveriş yaptığım yerde Japon üretimi olarak karşıma çıktı.
Diğer tüm kayış renkleri de ayrıca ellerinde mevcuttu..
Saygılar.

Benim gibi saat kutusuna mahkum edip pilini bitirmeyin Smile) Haftada bir günışığı rezervi yaptırın.

Alıntı

Sayın Dost,
Aynı saatten bende de var bir süredir kullanıyorum. Sanırım gwg-1000 kullanıcıları diye bir konu açabiliriz.Şuana kadar aldığım içime sinen ve paranın hakkını veren tek bu özelliklerdeki saat diyebilirim.Özellikle fosforu tritium kadar olmasada oldukça güçlü. Herkese bende tavsiye ederim.
Saygılarımla.
[Resim: IMG_20170407_WA0027.jpg]

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
alone61

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi