Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tactical Saat
Bu arada ;

Tüm G-SHOCK modelleri için ;

http://www.javys.com/casio/series_new.ph...yType=List

Tüm PROTREK modelleri için ;

http://www.javys.com/casio/series_new.ph...yType=List

Alıntı

Dünyanın en taktikal saati budur, aksi olsa o kadar asker kullanmazdı Smile

[Resim: 5A9B99B63741476284C9D6FDC1EB3535.jpg]

Şaka bir yana ben yerinizde olsam tercihimi, Casio Pro Trek veya G-Shock serilerinden yana kullanırdım.

Sevgi ve saygılarımla

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
V-Ozdemir
Konunun başlangıcında saatin yeri burasıydı...

[Resim: saat2.jpg]

Gelen bilgileri okuyunca Sn Nutkey'in önerdiği benim de sık sık gördüğüm Kasyo saate terfi etmeye karar verdim..Saatin yeri şimdi burası..))

[Resim: saat1.jpg]

Alıntı

Alınmanıza gerek yok sayın Mirgun. Güzel bir saate sahipsiniz ama izin verin de insanlar kendi beğendikleri şeyleri de tavsiye edebilsinler.

Alıntı

Sn Mirgun, dünyanın en dandik saatidir Suunto, sizden forumdaşınız olarak rica etsem o çöpteki saati bana kargolayabilir misiniz ? Kargo ücretini ben öderim.

Alıntı

Sn. nutkey,
Gerçekten ilgili model TSK'nın demirbaşı gibi. Ortaokul yıllarında bileğimdeydi efendim Smile

Sn. Mirgun,
Saatiniz çok şık. Hem klasik çizgilere sahip hem spor. Bence hak ettiği yer bileğiniz, iyi günlerde ve daha nice günlerde kullanmanız dileğiyle.

Bende nacizane seçimimi aşağıdaki gibi kullandım ;

[Resim: GA-100-1A1_L.jpg]

Alıntı

(03-10-2012, 02:50 PM)sauerist demiş ki: Sn Mirgun, dünyanın en dandik saatidir Suunto, sizden forumdaşınız olarak rica etsem o çöpteki saati bana kargolayabilir misiniz ? Kargo ücretini ben öderim.

Bu külfeti size yükleyemem efendim..))

Alıntı

Sn Borz, kişisel tavsiyem Tissot T-Touch... Fiyatı yüksek olmasına rağmen gerçek bir saat diyebilirim.
Klasik görüntüsü bu şekilde olmakla beraber, plastik, titanyum ve krom kasaları ile çok geniş kordon tipleri mevcut. Özellikleri ise gerçekten mükemmel...

[Resim: imgres_zps216e7716.jpg]

Alıntı

Sn nutkey, ben sn mirgun ın yazısını size ithafen yazdığını farkedememiştim lütfen benim taraf olduğum gibi bir yanlış anlaşılma olmasın, zira suunto tecrübe ettiğim ve dünyada başı çeken bir outdoor saat üreticisidir.

Saygılar.

Alıntı

Sayın arkadaşlar, ben kimseye karşı yazmadım, Sn Nutkey esprili bir saat önerisinde bulunmuştu ben de aynı şekilde karşılık vermek istedim. Sanıyorum kendisi esprili bir mesajı olduğunu unutarak benim mesajımı kendisine karşılık bir hareket gibi algıladı veya öyle bir izlenim çıktı. Konun başından beri muhtelif görüş yazanlar var oysa ki..Mesajımda gülme işareti gibi bir simge de var fakat bilmiyorum şaka yaptığımızı nasıl ifade etsek. Esasında forumda her konunun bir süre sonra alınganlık veya başka birşeye dönüşmesi de rutin haline geldi gibi.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi