Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Canik55 L-120 500 Atım Raporu
Arkadaşlar Mayıs ayında aldığım Canik 55 L 120 silahımı satmak istiyorum. Belirtmiş olduğum gibi silahımı Mayıs ayında aldım ve bugüne kadar 70 civarı mermi attım. Silah hala çok temiz durumdadır. Silahla birlikte silah çantası, bakım seti ve ortopedik kabze de verilecektir. Silahı 750 TL'ye satmayı düşünüyorum. Mesajı buraya yazdığım için kusura bakmayın. Tabanca satım bölümünde bir türlü yeni konu açamadım, ancak burada cevapla butonuna tıklayarak mesajımı yazabildim. Herkese teşekkürler.

Alıntı

Sn.Cuculen_22,

Efendim öncelikle forum kurallarına bir göz atınız, platformumuzun önceliği; bilgi alışverişi yapmaktır.
Yeteri kadar forum'da zaman harcadıktan sonra ilan verebilirsiniz, Saygılar.

Sn.Caytmazoglu silahıyla ilgili olarak geri bildirim'de bulunmuş. Konu nerelere kaymış...

Alıntı

Sevgili arkadaşlarım biz bunu hep yapıyoruz. Atım raporu adı altında açılan karşılıklı resimler ile güzel bir paylaşım konusunu,Silah karşılaştırma,kişisel seçimleri mantık çerçevesine yayma hatta satım ilanı ile darmadağın etmiş bulunuyoruz.

Alıntı

(09-12-2012, 02:18 PM)samsun55 demiş ki: Silah karşılaştırma,kişisel seçimleri mantık çerçevesine yayma hatta satım ilanı ile darmadağın etmiş bulunuyoruz.

Bu kısım üzerine izin verirseniz iki kelam edeyim,satım ilanı zaten olacak iş değil konuşmaya bile gerek yok.Silah karşılaştırma olayı aynı platformları konu başlığı altında tartışmak doğru bilgileri aktarmak ve bunları doğru şekilde yorumlayıp süzgeçten geçirmek,yarın bir gün ikisi arasında seçim yapacak insanlar için faydalı olacaktır,konu bütünlüğünü bozmadan eklenen her doğru bilgi kazanımdır,artıdır.

Önce ki mesjalarda Üstad bir atım rakamı vermiş kendisi bildiğim kadarı ile bu platformda en yüksek atım rakmalarına ulaşmış kullanıcılardan birisidir,platformun artılarını,eksileri anlatmış,altında yazan yorumlara bakıldığında ise bu görüşlerin bir çok Sn.Üyeye ve Sn.Ziyaretçiye yardımı olduğu görülmektedir,işte bu kazanımdır.

Konuyu başlatan Sn.Üye,bu konuya katkıda bulunan diğer Sn.Üyeler bir çok merak edilen soruya yanıt vermiş ve akıllarda ki soru işaretlerini ortadan kaldırıp doğru bilgiyi insanlara ulaştırabildiyse bu forum ciddi anlamda sağlıklı çalışıyor ve amacına ulaşıyor demektir.

Saygılar.

Alıntı

Sayın glock konu başlığı canik -l 120 500 atım raporudur.Karşılıklı Resimlerle beslenmiştir, sayın caytmazoğlu silahtaşımdır. Konuyu görür görmez bende silahımı sökmüş kusur bulmuş ve değerlendirme fırsatı elde etmişken,Ve diğer üyelerden mesaj beklerken lütfen (açıp bakın) Sizin mesajınızdan sonra konunun ekseni sapmıştır.Aynı platform da olsa iletiniz silah karşılaştırma bölümüne daha yakışacağını düşünüyorum saygılar sunuyor iyi pazarlar diliyorum.

Alıntı

Sn.samsun55;

Muhtemelen bir tek rahatsız olan sizsiniz ki bu en doğal hakkınız görüşler ve anlayış tarzları bağdaşmak zorunda değil,lakin sizde açıp bakarsanız eğer bir değerli büyüğümüz konuya katkıda bulunmuş ayrıca kendisi forum yetkilisidir ve bu bağlamda bir çok Sn.üye fayda görmüştür.Kişisel faydalardan ziyade benim amacım çoklu faydaladır zaten forumun amacı da budur.

Ama konu sahibi Sn.Üye veya Sn.Yetkililer herhangi bir rahatsızlık duyuyorsa mesajlarım silinebilir.

İyi forumlar.

Alıntı

(14-10-2012, 11:23 PM)linguist demiş ki: Kırıkkale koldan tek tek kurmalı 112cm uzunluğunda tüfekle 200metre 5 atışSmile
G3 ve kırıkkale tabanca da kullanmışlığım var.

(23-11-2012, 08:38 PM)cuculen_22 demiş ki: Arkadaşlar Mayıs ayında aldığım Canik 55 L 120 silahımı satmak istiyorum. Belirtmiş olduğum gibi silahımı Mayıs ayında aldım ve bugüne kadar 70 civarı mermi attım. Silah hala çok temiz durumdadır. Silahla birlikte silah çantası, bakım seti ve ortopedik kabze de verilecektir. Silahı 750 TL'ye satmayı düşünüyorum. Mesajı buraya yazdığım için kusura bakmayın. Tabanca satım bölümünde bir türlü yeni konu açamadım, ancak burada cevapla butonuna tıklayarak mesajımı yazabildim. Herkese teşekkürler.

Sayın Glock,

Benim yukarıda ki, mesajımda kast ettiğim olay budur, umarım mesajım sizde her hangi bir demoralizasyona yol açmamıştır, keza sizin mesajlarınızı hayranlıkla okuyup takip eden biriyim, Saygılar, Selamlar.

Alıntı

Sn.Kemal3436;

Kesinlikle söz konusu bile olamaz,gönlünüz ferah olsun.

Saygılar,selamlar.

Alıntı

Selam Arkadaşlar;
Forumu uzun süredir takip ediyorum ancak üye olup mesaj yazmak şimdi kısmet oldu. L 120 sahibi arkadaşların güncel fikir ve izlenimlerini paylaşmaları mümkünmüdür?

Alıntı

Sayın mirzabey,
Ben 4 ay önce MKE den L120 aldım. Genelde beklediğimden daha iyi çıktı, herhangi bir sorun yaşamadım.
Fakat, forumda o kadar okumama rağmen aynı hatayı ben de yaptım. Küçük elli olduğum için silah
bana büyük geldi. Şimdi satmayı düşünüyorum. Saygılar.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
mirzabey

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 2 Ziyaretçi