Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Küçük sağlık çantam
3.sü kapıda gibi Sn.Ecorotti. Dursunlar hele Tongue

Alıntı

(03-10-2012, 11:51 PM)yakuzz demiş ki: Sn.Akan ben mesajınıza dikkat etmemiştim. Görünce şaşırdım, takdir edersiniz ki 1962 senesinden kalmış herhangi bir obje ancak antika olur efendim Smile

Bence o malzemeyi yanınızda taşımayın ve kullanmayın. Herhangi bir eczahaneden daha kaliteli ve kullanışlı malzemeleri temin edebilirsiniz. O yıllarda hijyen anlayışını, sterilizasyon kaidelerini bilmiyorum. Ha keza Sn.Kararsız üstadımın 2000 senesinden kalma harp paketi konusunda da "kullanılabilir" diyemem. Zaruret hali yoksa, daha yeni tarihli malzemeler kullanılmalıdır diye düşünüyorum.

Saygılar, selamlar efendim.

Bahsi geçen 50 yıllık "antika" harp paketi:

[Resim: dnjn6.jpg]

Askerden hatıra olsun diye getirmiştim Smile içini açmaya kıyamadım, inşallah açmak mecburiyetinde kalacak bir durum ile de karşılaşmayız.

Alıntı

Sayın kararsız, Buda benim doğa da ve her seyahatimde yanımdan ayırmadığım sağlık çantam.Selamlar, Saygılar...

[Resim: IMG_1349.jpg]

[Resim: IMG_1346.jpg]

[Resim: IMG_1347.jpg]

[Resim: IMG_1348.jpg]

Alıntı

Sn.Darre sağlık personeli misiniz?
Sn.Akan, harp paketi Alman malı gibi duruyor. Şimdi daha çok merak ettim Smile

Alıntı

Bu fotoları gördükten sonra buralara hiç uğramıyorum artık,yara bandı ile dolanıp durmaya devam.Smile

Alıntı

Biz ari sokmasina idrardan camur diyelim, masallah Sn. Uyeler seyyar hastane gibi Smile

Alıntı

Ben de bu konuda çok eksikmişim anca macezik ve kompensan çıkıyor. Sad

Alıntı

Sn. Üyeler çantamda küçük bir envanter değişikliği oldu

Sn.Darre teşekkürler .
[Resim: PA041047.jpg]

Yeni envanter .
[Resim: PA041049.jpg]

Çantaya sığacak 2. fener .
[Resim: PA041051.jpg]

Üzerine Ördek bant Smile sarılı kalemim .
[Resim: PA041050.jpg]

Alıntı

Sn. Darre, Beretta logolu matara karşısında adeta büyülendim diyebilirim Smile

Alıntı

Elinize saglik Sn Kararsiz. Sayenizde herkez cantalari ortaya dokmus. Paylasim yapan herkeze tesekkurler.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi