Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
22 long özel üretim fusil gras st.etienne. 11mm
Ya 300 fişeği MKE üretmezse?

Alıntı

(21-09-2012, 07:06 PM)kararsız demiş ki: yani şimdi o detayı burda veremiyeceğim. kusuruma bakmayınız . yeni sahibine tüm detayı ile vereceğim.

Sn.jbl_center, neden ? Devlet sırrı mı ?

kusura bakmayın demiştim.. ilginize çok tşkr ediyorum..

Alıntı

(21-09-2012, 07:10 PM)ozkanx7 demiş ki: Ya 300 fişeği MKE üretmezse?

Olur mu canım, MKE geçen sene benim 50 adet istihkak için üretim yapmıştı.

Alıntı

Ben hala, tüfek 22 lr mi yoksa 22 inch uzunluğunda namluya sahip bir tüfek mi anlamadım.

Alıntı

Polisine, askerine mühimmat üretemeyen MKEK'nin ettiğine bak sen Big Grin

Alıntı

Herhalde uzunlugu 22'' . Kalibresini Sayin Lupus ustadimiz belirtmis: "11x59mm."
Wikipedia'ya gore :
http://en.wikipedia.org/wiki/Gras_rifle
Fransiz uretimiymis, Rusya'ya yardim olarak gonderilmis, Osmanli' ya karsi Grek ceteciler bu Avusturya-Steyr uretimli tufeklerle donatilmis. Zaten bu adamin adi butun tufeklerin ustunde yaziliymis.
Ilan sahibi 22 long yazarak, 22lr cagrisim yapsin istemis herhalde diyecegim amma velakin "ilanin baska nesi duzgunki ? neresi dogruki?" diye tepkiler almaktan korkarim.Smile

Alıntı

(21-09-2012, 07:44 PM)exorcist demiş ki: Herhalde uzunlugu 22'' . Kalibresini Sayin Lupus ustadimiz belirtmis."11x59mm."
Wikipedia'ya gore :
Fransiz uretmiymis Rusya'ya yardim olarak gonderilmis, Osmanli'ya karsi Grek ceteciler bu Avusturya-Steyr uretimli tufeklerle donatilmis. Zaten bu adamin adi butun tufeklerin ustunde yaziliymis.
Ilan sahibi 22 long yazarak, 22lr cagrisim yapsin istemis herhalde diyecegimm amma velakin "ilanin baska nesi duzgunki ? neresi dogruki?" diye tepkiler almaktan korkarim.Smile

şahsen yaptığım araştırmalarda 22 long olarak geçtiğini öğrendim. 22lr filan çağrısım yapmak istemedim ayrıca zaten araştırırsınız bende aydınlanmış olurum ben bildiklerimi yazdım. ama şunuda belirtmek istiyorum aynısının tıpa tıpı varsa şayet bu düzgünlükde hediye edeceğim.. bende fransız sitelerinden gezinerek bu bilgilere ulaştım. ilanın neresi doğruki demişsiniz bence bencilliğin bir anlamı yok. bilenler ilgilenir sizde ilgilenmessiniz..

Alıntı

Silahınız yivli ruhsatlı mı antika ruhsatlı mı?

Alıntı

(21-09-2012, 07:52 PM)jbl_center demiş ki:
(21-09-2012, 07:44 PM)exorcist demiş ki: Herhalde uzunlugu 22'' . Kalibresini Sayin Lupus ustadimiz belirtmis."11x59mm."
Wikipedia'ya gore :
Fransiz uretmiymis Rusya'ya yardim olarak gonderilmis, Osmanli'ya karsi Grek ceteciler bu Avusturya-Steyr uretimli tufeklerle donatilmis. Zaten bu adamin adi butun tufeklerin ustunde yaziliymis.
Ilan sahibi 22 long yazarak, 22lr cagrisim yapsin istemis herhalde diyecegimm amma velakin "ilanin baska nesi duzgunki ? neresi dogruki?" diye tepkiler almaktan korkarim.Smile

şahsen yaptığım araştırmalarda 22 long olarak geçtiğini öğrendim. 22lr filan çağrısım yapmak istemedim ayrıca zaten araştırırsınız bende aydınlanmış olurum ben bildiklerimi yazdım. ama şunuda belirtmek istiyorum aynısının tıpa tıpı varsa şayet bu düzgünlükde hediye edeceğim.. bende fransız sitelerinden gezinerek bu bilgilere ulaştım. ilanın neresi doğruki demişsiniz bence bencilliğin bir anlamı yok. bilenler ilgilenir sizde ilgilenmessiniz..

Sayin JBL, " Dilbilgisi kurallari ne olacak ? "

Alıntı

(21-09-2012, 07:24 PM)harun demiş ki:
(21-09-2012, 07:10 PM)ozkanx7 demiş ki: Ya 300 fişeği MKE üretmezse?

Olur mu canım, MKE geçen sene benim 50 adet istihkak için üretim yapmıştı.

Bendeki' de ''soru'' olmuş yani Sn. Harun, bu şüphecilik ve kuruntular işte efendim yiyip bitiriyor beni. Saygılar..

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi