Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
22 long özel üretim fusil gras st.etienne. 11mm
herkese selamlar olsun.. ilginizi çeker umarım.. dünyadaki en temizlerinden biri bende ve ayrıca albay basile grass ın şahsi tüfeğidir. yağ daği sürmüyorum sıfır gibi hiç kullanılmamış. long serisi. özel üretim.

o kadar çok araştırma yaptım ki , fusil gras tüm dünyaya tüfekde silahda ilham kaynığı olmuş. almanların japonların vs mavzerini kopyalıdıgı tüfek işte bu tüfektir.

Alıntı

Selametle...

Alıntı

Buralar ban kokuyor..

Alıntı

Sezon açıldı...İsterseniz biraz bekleyelim...

Alıntı

Sn.jbl_center, bu tüfek aşağıdaki linkte görülen tüfek gibi .22 LR kalibrede bir M80 midir;

http://www.tircollection.com/t6051-gras-...lementaire

Yoksa 22 inch namlulu, 11 x 59 mm kalibrede bir M80 midir?

Eğer tüfeğin kalibresi 11 x 59 mm ise, elinizde hiç fişeği var mıdır?

Elinizde tüfeğin General Basile Gras'ın şahsi tüfeği olduğunu isbatlar bir belge mevcut mudur?

Duruma göre belki pazarlık yapabiliriz...

Alıntı

...veee sahne!
Big Grin

Alıntı

(21-09-2012, 06:06 PM)lupus demiş ki: Sn.jbl_center, bu tüfek aşağıdaki linkte görülen tüfek gibi .22 LR kalibrede bir M80 midir;

Elinizde tüfeğin General Basile Gras'ın şahsi tüfeği olduğunu isbatlar bir belge mevcut mudur?

fişeklerinden olması lazım zaten mke ye sipariş verirseniz 300 adet civarı sizin için üretebiliyorlar. ben isterim canlı olarak görmenizi. resimlerde gerçek doğal güzelliği hiç belli olmuyor. imkanınız varsa görüşebiliriz. Saygılar..

ayrıca dediğim gibi hiç kullanılmamış. bende hiç atış yapmadım okadar temizki gram boşluk bile yok mekanizmasında. pırıl pırıl duruyor. yurd dışından çok taleb oldu bakalım değer vericek birini buluruz umarım.
üzerinde logosu mevcut.
(21-09-2012, 06:06 PM)lupus demiş ki: Sn.jbl_center, bu tüfek aşağıdaki linkte görülen tüfek gibi .22 LR kalibrede bir M80 midir;

bu linkte attıgınız tüfekden kat ve kat çok daha temiz çok daha düzgün ayrıca namlusu daha uzun..

Alıntı

General Basile Gras' a ait olduğunu nereden bileceğiz, üzerindeki işaret tüm Gras'larda yokmu acaba? Saygılar..

Alıntı

(21-09-2012, 06:47 PM)ozkanx7 demiş ki: General Basile Gras' a ait olduğunu nereden bileceğiz, üzerindeki işaret tüm Gras'larda yokmu acaba? Saygılar..

şu ana kadar görmediysem 300 e yakın bu tüfekden gördüm hiç biri ile alakası yok malzemesi bile çok farklı. canlı olarak görenler şaşkınlıkla inceliyolar.
yani şimdi o detayı burda veremiyeceğim. kusuruma bakmayınız . yeni sahibine tüm detayı ile vereceğim.

Alıntı

yani şimdi o detayı burda veremiyeceğim. kusuruma bakmayınız . yeni sahibine tüm detayı ile vereceğim.

Sn.jbl_center, neden ? Devlet sırrı mı ?

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi