Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 3 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
HS 9 Sub compact
Sn.Arkadaşlar;
Her ne kadar polimer gövdeli tabancalara ısınamamış biri olsamda bu tabancayı sizlerin sayesinde tanıyıp sevdim galiba. Hemen yasal işlemlere başlayıp bir tane alma isteği uyandı içimde, fakat Sn.Lupus üstadın ilk kez tabanca ile tanışacak arkadaşlar için Sub compact modelleri pek önermediğini hatırlayarak bu arzumu dizginledim. Atalarımız ''Yaya gözüyle at, bekar gözüyle avrat alınmaz'' demişler bir bildikleri vardır muhakkak. Bu silahları tanımamıza olanak sağladığınız için hepinize çok teşekkür ederim. Sn.Cnrap tabancanız hayırlı olsun güzel günlerde kullanmanızı dilerim.

Saygılarımla.

Alıntı

Sn. blueokkes çözüm basit subcompact olmayan modelini alın Smile Bu fiyata fiyat ötesi fayda sunan,temsilcisi bu kadar silahsever dostu ve alakadar başka bir marka bulabileceğinizi düşünmüyorum.Saygılarımla.

Alıntı

Sn.Cnrabt;
Öncelikle mesajımda Cnrap yazmışım bundan ötürü çok özür dilerim sizden.Bir tabanca alma fikri yaklaşık 5 yıldır kafamda fakat taşıma ruhsatı alamıyorum, bulundurma ruhsatlı bir tabancaya poligonda atış yapmak için her seferinde valilikten izin alacaksınız. Hadi izni aldınız Erzurum'da sivil atış poligonu yok Emniyetin böyle bir hizmeti var mı bilmiyorum araştırmak lazım. Yani anlayacağınız ben bu silahı alırsam sadece evimde kedi sever gibi seveceğim söküp temizleyeceğim o kadar. Bu aşkta vuslata ermek şimdilik zor iş üstadım, siz her atışta benim yerimede bir mermi atarsınız artık.
Saygılarımla.

Alıntı

Merhaba...Bende bir tane Zigana T Sport vardı sattım. Yeni bir silah almak için MKE' nin internet sitesinde gezinirken TSK personeline uyguladığı kampanyalardan dolayı yerli tabancalara bakarken, ne yalan söyleyeyim hiç bilgim olmadan diğer ithallerden farklı fiyat oranıyla HS modelleri dikkatimi çekti. Bir kaç gündür inceliyorum. HS' nin diğer modellerinin MKE' ye gelme olasılığı var mı ya da bu konuda çalışma var mı?

Teşekkürler.

Alıntı

(03-02-2013, 11:15 AM)halil atmaca demiş ki: HS' nin diğer modellerinin MKE' ye gelme olasılığı var mı ya da bu konuda çalışma var mı?

Aşağıdaki konuyu sabırla baştan sona kadar okuyunuz;

http://www.tabancatufek.com/forum2/showt...hp?tid=522

İyi günler.

Alıntı

HS 9 Sub Compact uzun şarjörü geldi mi acaba?
Geldiyse fiyatı nedir?
Nasıl alabiliriz?

Yardımcı olursanız sevinirim...

Alıntı

Merhaba Sn. mehmet_kaygusuz
Ilginizi cekermi bilmem ancak kapasiteyi arttirmadan kavramanizi iyilestirecek bir urun var elimde, HS9 SC almak niyetiyle tedarik etmistim ancak kismet olmadi. Ayrica eger solaksaniz bir adet de kydex kilif var ilginizi cekerse irtibata gecebiliriz.

http://www.tabancatufek.com/forum2/showt...?tid=11269

Saygilar

Alıntı

Saygıdeğer Üstadlarım,
Uzun zamandır üzerimde taşıyabileceğim küçük bir tabanca almak istiyorum. Sonunda mermi kapasitesi ve fiyat avantajı nedeniyle HS Sub-Compact'ta karar kıldım. Sizce butabancanın ikinci eline en fazla kaç TL verilir. Bir tanıdığımda var 3300 TL istiyor. MKE fiyatı 1877 dolar olan bir tabancaya 3300 TL verilir mi? Alternatif olarak yine tanıdığım birilerinde Glock 26 ve smith wesson CS9 var. siz olsanız hangisini tercih ederdiniz. Glock 5500 TL (5000 TL ye alabilirim sanırım) CS9 ise 5000 TL. Şimdiden çok teşekkürler.

Alıntı

Sayın dr.kara,

hangisi iyidir, hangisi daha iyidir tartışmasına hiç girmeden ve her üç tabancanın da aynı fiyata satıldığını farzederek; G26 almanızı tavsiye edebilirim.

Aksesuvar konusunda diğer iki markaya göde çok daha rahat olacağınızı gönül rahatlığıyla söyleyebilirim. Bütçe konusunda sıkıntınız varsa HS alın (güvenilirlik konusunda Glock'tan çok farklı olacağını düşünmüyorum) ama ne olursa olsun S&W CS den uzak durun.

Alıntı

Hickok dede subcompact Mod 2'yi eskisi ile birlikte incelemiş.

Saygılar.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi