Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ZİG M1911
Kargo fiyatları değişken ne fiyat vermek mümkün değil ortalama olarak ups den alırsanız 55$ ile 70$ arasında değişiyor ptt yolu ile talep ederseniz 10$ ile 16$ arasında değişiyor. Satın aldığınız ürünü ups ile talep ederseniz ürünün kargoya verildiği andan itibaren takip numarasından nerede olduğunu görebiliyor ve en geç bir haftada teslim alıyorsunuz, ptt tercih ederseniz takip etmeniz mümkün olmuyor ve ortalama 2 yada 3 hafta sürebilir. Ben ptt ve ups ile kargo teslim aldım ptt 10 günde ups 4 günde geldi. Eğer tercihiniz ptt olursa isminizi ve adresinizi yazarken Türkçe karakter kullanmamaya dikkat edin, karakter desteği olmadığı için kargoda alıcı ismine saçma şeyler yazılabiliyor.

Sn.Hakanjand benimle ozqur_kbk@hotmail.com yada ozqurkbk@yandex.com adreslerinden irtibat kurabilirsiniz.

Alıntı

Hayırlı uğurlu olsun silahınız ve modifikasyonları. Herşey gönlünüzce olması dileklerimle.

Alıntı

Hayırlı geceler. Arkadaşlar bir konuda yardımınızı rica ediyorum. 45 ACP Yerli bir silah almayı düşünüyorum. ZİG M 1911 ile Stoeger Cougar 8045 arasında kaldım. Her yönü ile değerlendirdiğiniz zaman hangi markayı tavsiye edersiniz. Sürekli taşıyacağım, beni yarı yolda bırakmayacak bir marka arıyorum. 1 tane 9mm. var,bilginize...

Alıntı

(06-01-2013, 12:40 AM)HAKANJAND demiş ki: Hayırlı geceler. Arkadaşlar bir konuda yardımınızı rica ediyorum. 45 ACP Yerli bir silah almayı düşünüyorum. ZİG M 1911 ile Stoeger Cougar 8045 arasında kaldım. Her yönü ile değerlendirdiğiniz zaman hangi markayı tavsiye edersiniz. Sürekli taşıyacağım, beni yarı yolda bırakmayacak bir marka arıyorum. 1 tane 9mm. var,bilginize...

Sn. HAKANJAND,

Aynı soruyu yere birden fazla konuya açmanız kurallara aykırı olduğu gibi, size ek bir fayda da sağlamayacaktır.
http://www.tabancatufek.com/forum2/showt...p?tid=1622
adresinde cevabınız mevcut.
Bunu ilk uyarınız olarak alabilirsiniz.

Saygılarımla.

Alıntı

Özür dilerim, dikkat etmemiştimThumbs Up

Alıntı

Sn Hakanjand;

Özellikle By_Düzce'nin ve diğer arkadaşların paylaşım ve deneyimlerini göz önüne alınca benim gönlüm 1911'e kayıyor. Tabi buna bir de Colt sevdası eklenince 45 cal kategorisinde başka bişey söyleyemem.

Alıntı

(12-01-2013, 08:52 PM)karali demiş ki: Sn Hakanjand;

Özellikle By_Düzce'nin ve diğer arkadaşların paylaşım ve deneyimlerini göz önüne alınca benim gönlüm 1911'e kayıyor. Tabi buna bir de Colt sevdası eklenince 45 cal kategorisinde başka bişey söyleyemem.

+1 Thumbs Up
Kesinlikle 1911 bir aşkdır.....

Alıntı

Bugün ZİG M 1911 in iki modelinide (Siyah ve Beyaz) Düzce Tuğra Gravür'de yakından gördüm. Birde yanında orjinal Colt 1911 vardı. Tabi ki kıyaslamak mümkün değil. ZİG M 1911 gerçekten önceki gördüğüm yerli yapım silahlara nazaran daha bir silah gibi duruyor.

Alıntı

Sn.HAKANJAND , alın kurtulun derdim ama hiç bir silah severin Tisaş müşteri hizmetlerine yada mantalitesine maruz kalmasını istemem . Bunca uyarıya ve yaşanmış olaylara rağmen değişmez tavrınıza saygı duyuyorum herşey gönlünüzce olsun , üyelerin yaşadıklarını siz yaşamazsınız .
Saygılar .

Alıntı

Sn. KARARSIZ ; sadece yakından gördüğümü ve beğendiğimi söylemek istedim. Alıp kullanma gibi bir niyetim yok şimdilik. Herkes By.Düzce gibi şanslı olmayabilir. Forum sayfamızda herşey açık olarak anlatılmış. İyi ki üye olmuşum. Silahların işlevselliğinin, görünüşünden daha önemli olduğunu, yaşanmış gerçek olaylarla desteklenmesi çok büyük yol gösterici...

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi