Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BERETTA 92 COMPACT L
Sayin uyeler,

Koleksiyonumun son parcasi olarak Beretta 92 compact L sahibi oldum. Kismetse yakin zamanda internet sorunumu cozer cozmez fotograflarini da sizlerle paylasacagim. Yalniz bir konuda yardima ihtiyacim var. Acaba bu silahin sarjorunden nasil temin edebilirim. Yardimci olabilecek arkadas varmi?

Alıntı

(08-09-2012, 03:39 PM)courvoisier demiş ki: Sayin uyeler,

Koleksiyonumun son parcasi olarak Beretta 92 compact L sahibi oldum. Kismetse yakin zamanda internet sorunumu cozer cozmez fotograflarini da sizlerle paylasacagim. Yalniz bir konuda yardima ihtiyacim var. Acaba bu silahin sarjorunden nasil temin edebilirim. Yardimci olabilecek arkadas varmi?

Uzun zamandır okumadığımız mesajlarınıza, İtalyan damak tadı ile devam edeceğiz biz de Smile Hayırlı olsun Sn.Courvoiser. Başkent'te iseniz Bünyamin beye sorabilirsiniz.
Saygılarımla,
TT

Alıntı

Malasef, baskentte degilim ama bir ayagim orada ve daha yakinim artik. Yeni yasam alanimizi marmara bolgesine tasidik...
Gorusmek uzere...
Sn.turantactical,
Bu arada gsm degismis... benim hala ayni...

Alıntı

E-posta atıyorum Smile

Alıntı

(08-09-2012, 05:18 PM)courvoisier demiş ki: Malasef, baskentte degilim ama bir ayagim orada ve daha yakinim artik. Yeni yasam alanimizi marmara bolgesine tasidik...
Gorusmek uzere...
Sn.turantactical,
Bu arada gsm degismis... benim hala ayni...

Hayirli olsun Sn. courvoisier.

Marmara bölgesindeyseniz yakınlaşmış olduk.Uzun zamanıdır sizde benim gibi ara vermiştiniz sanırım.Görüşmek üzere.

Saygılarımla

Alıntı

Tesekkur ederim sn.underrated

Aslinda ara vermek degil takip ettim ancak, cok firsat bulupta katilim saglayamadim. Gorusmek dilegiyle...

Alıntı

Öncelikle hayırlı olsun efendim Allah poligonlarda kullanmayı nasip etsin. Silahtan memnun musunuz ? Taşıma amaçlı olarak sizce rahat bir şekilde kullanılabilir mi ?

Alıntı

Sn. ctykolik, aradan 4 yıl geçmiş eminim bu süre zarfında Sn. courvoisier tepe tepe kullanmıştır Beretta'sını. Smile

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi