Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1911 de Hangisi?
(02-07-2014, 10:26 PM)lowrider demiş ki: Teşekkürler Sn.bababatur
Colt her zaman Colt'dur kabul, ancak ne kadar doğrudur bilemiyorum ama http://forums.1911forum.com/ gibi bazı yabancı sitelerde Colt'dan kutudan çıktığı gibi harikalar yaratmasının iyimser bir beklenti olacağı bazı iyileştirilmeler yapılmasının beklendiği yönünde yorumlar okudum. Tabiki subjektif olarak değerlendirilebilir ve ABD şartları bize tam olarak uymuyor ancak insanın aklına soru işaretleri gelmiyor değil.

Efendim,
Siz Colt Gold Cup' ınızı alınız, harikalar yaratmanı sağlaması benden.
Saygılar.
Osman

Alıntı

(03-07-2014, 04:48 AM)ORTAÇ demiş ki:
(02-07-2014, 10:26 PM)lowrider demiş ki: Teşekkürler Sn.bababatur
Colt her zaman Colt'dur kabul, ancak ne kadar doğrudur bilemiyorum ama http://forums.1911forum.com/ gibi bazı yabancı sitelerde Colt'dan kutudan çıktığı gibi harikalar yaratmasının iyimser bir beklenti olacağı bazı iyileştirilmeler yapılmasının beklendiği yönünde yorumlar okudum. Tabiki subjektif olarak değerlendirilebilir ve ABD şartları bize tam olarak uymuyor ancak insanın aklına soru işaretleri gelmiyor değil.

Efendim,
Siz Colt Gold Cup' ınızı alınız, harikalar yaratmanı sağlaması benden.
Saygılar.
Osman

Böyle Usta nın elinden öpülür.
Saygılar Sn. Ortaç

Alıntı

(01-09-2012, 12:33 AM)evrenay demiş ki: Markadan önce kalibre; benim için kesinlikle .38 Super.

Marka olarak sırasıyla:

1- Colt
2- Ed Brown
3- Wilson Combat
4- Tamamen el yapımı, tahminen 50.000 USD ye mal olacak birşeyler.

Sayın Evrenay,

Sizin 4 numaralı istek en kolayı, veririz size bir Cabot Damascus konu kapanır. Big Grin

Alıntı

1911 denince benim aklıma gelen Dedemden, babama, ondan da bana kalan bulundurma ruhsatlım Belçika yapımı 1911 model 9 mm FN Browning. Sanırım Osmanlı tuğralısı diye geçiyor.

[Resim: VaoNRZ.png]

[Resim: Pk8Nz5.png]

Yapısı son derece basit ancak hala gayet güzel ve seri çalışıyor.

[Resim: E8GMn9.png]

[Resim: 6PgbbP.png]

Alıntı

Model 1922. Osmanlı tuğralısı değil. Üzerinde Türkiye Cumhuriyeti Ordusu zabitanına mahsus yazıyor. Saygılar

Alıntı

(10-05-2016, 11:35 PM)yalvali demiş ki: Model 1922. Osmanlı tuğralısı değil. Üzerinde Türkiye Cumhuriyeti Ordusu zabitanına mahsus yazıyor. Saygılar

Sayın yalvalı,

Yanlış bilgim için özür diliyorum. Sayenizde doğrusunu öğrenmiş oldum. 1911 konu başlığıyla ilgisiz paylaşım olarak görülüyorsa moderatörler tarafından kaldırılmasını rica ederim.

Saygılar

Alıntı

Buyrun Sn. yalvali. Hadi bakalım buna ne diyeceksiniz?

FN 1911'ler "1911" sayılır mı, sayılmaz mı? Big Grin Big Grin

Sn. Sabri yanlışlıkla da olsa güzel bir paylaşım yaparak konuya değişik bir renk katmış oldu.

Saygılarımla.

Alıntı

[Resim: Ykn156.jpg]

[Resim: a394Bz.jpg]

1991 de tercihim;Kimber 1911 Texas Edition serisi idi,2015 yılı içinde 500 adet üretildi 3 kez çekilişine girdim şans yüzüme gülmedi 1500$ gibi bir fiyatı vardı şimdilerdeki fiyatı için gunbroker tarzı sitelere bakılabilir(en az 2 katı)...Bende bunun yerine S&W 1911 PC aldım...

Alıntı

[Resim: JAR52W.jpg]

[Resim: 1v19v5.jpg]

STI 1911 Sentinel Premier,

1911'ler bu kadar güzel olmak zorunda mıdır?BilemiyorumBig Grin

Alıntı

http://www.theduke.de/shop/pistolen

Avrupa fiyatları hakkında 1911'ler ve diğer kalibre ve marka silahların fiyatları hakkında size fikir verebilir...

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi