Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
COMBAT NCO tadında ZIG M 1911....
Sayin Ortac birkac sorum olucak eger cevap verebilirseniz cok memnun olurum.Karl lippard israrla magazine release dugmesinin browning tarafindan yanlis tarafa koyuldugunu, standart 1911 in sarjor dusurme dugmesinin solaklara avantaj sagladigini, standart kullanicilar icin bu dugmenin ambi mag release buttonla diger tarafa tasinmasi gerektigini soyluyor.Siz sarjor degistirme dugmesine uzandiginizda atis hattiniz bu nedenle kayiyormu? Ambi release buttonda tetik parmagimizin ucunu kullaniyormusuz.Birde ben MIM parcalardan korkuyorum yani tabancanin herseyini degistirdikte bazi degistirmedigimiz seyler kaldi iceride.Mesela extractor un Tisasta mim oldugunu okudum ama glocklardada oyleymis mesela.Bunu acaba wilson combat bullet proofla degistirsemmi? Bullet proof ignede aldim ne olur ne olmaz diye ama bana onerebiliceginiz,ne olur ne olmaz diyebiliceginiz baska bir parca adi varmidir acaba.Sn ortac benim silahim gercekten sizinki gibi ozel.Her parcasi.Silahimi sizede denetmek ve gorusunuzu almak istiyorum.Su islerimi yoluna koyunca,bos bir zamanimda eger sizde musait olursaniz insallah.6 inch namlu olayi olabilir.Hatta 7 inch bile yaptirabiliriz ama kisisel gorusum barrel bushing namluyu yine ayni yerden tutacagi icin herhangibi bir isabetlilik artisinin bu bolgeden kazanilamayacagi, kazanilacak bir yer varsa onunda uzak mesafelerde mermi hizinin artacagi icin olacagidir.Tisas yaparda kagit isleri kac gun tutar, dusunmek istemiyorum ama guzel olur.Onun icin accuracy international kasasina oturtulmus remingon 700 projem devam etmektedir.Cevaplarinizi bekliyorum.Bu arada stainless steel modeline sicak bakiyorum ama siyah kaplaticam ama birebir ayni olmasi icin surgudeki extra centikleri tisas custom shopla irtibata gecerek hallettirmem lazim yani iptal ettirmem lazim.

Alıntı

15 Dakika icinde mesaji duzenleyemedim.Hakkim kayboldu.Biraz sacma oldu.Neyse dedigim gibi uzun namlu olayi silahi gercekten tam custom yapar.Compansatorler 2, 5 inch yani 7, 5 inche kadar yolu var bu olayin.Karl lippar compansatorlerin uretimini durdurdu ve dizaynini degistirdI.YenilerI artik standart 1911 lere uymuyor ama ben elinde kalan son 3 tanesini aldim.Bir 1911 hastasina verecegim birtane.Ya size yada dursun ustaya ama birsey karsiliginda Smile Siz bana atis dersi verebilirsiniz mesela.Yada 2-3 tane daha 1911 almam lazim.Bir sitede bir amca 70 yasindaymis.Gun smithim diyor.50 seneden beri 1911 sokup takiyorum diyor.Bu tabanca kalitesinde bir 1911 i amerikada 1000 dolardan asagiya alamazsiniz diyor.Ustune ustuk bizim ekledigimiz seylerle bu citanin yukseldigini dusunuyorum.Bu nedenle dunya uzerinde 4-5 firma disinda daha iyi bir 1911 ureten firma oldugunu dusunmuyorum ama extractor veya sacma sapan bir yay kirima ugrarsa bende kirima ugrarim psikolojik acidan. Neyse size sordugum sorulari cevapliyabilirseniz memnun olurum Sn Ortac. Sn lupusta bu yaziyi gorurse desteklerini esirgemesin. Saygilar.

Alıntı

Sayin COMBAT NCO
Atış dersi vermek haddime değil ama, hiç bir karşılık gözetmeden zevkle beraber çalışabiliriz.
Teknik konularda uzayıp giden yazışmalar benim tarzım değil, o nedenle biraraya gelip fikir teatisinda bulunabiliriz.
Değiştirmeyi düşündüğünüz bazı parçalar balistik parça kavramına giriyor, görüşelim lütfen.
Saygılarımla.
Osman

Alıntı

Tamamdir Sn Ortac.Bayramdan sonra insallah 1-2 saat takilalim.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi