Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Heckler & Koch G3
Sn. Scream,
Nette kolayca bulunan resimleri, yeni konu açarak yorumsuz ve yanlış bilgilerle foruma taşıyorsunuz. Birisi merak ettiği resimi zaten bulabiliyorken kirlilik yaratmanın anlamı ne?
Bu arada sözüm sizedir.

Alıntı

.......................................................................

Alıntı

Size sorumluluk yüklemeye çalışan yok.
O bilgileri zaten biz yıllar yılı okuyoruz.
Daha farklı paylaşımlar isteniyor.

Alıntı

İlk ve tek tüfeğim olduğu için G-3'e bir sempatim vardır. Ama gerçekleri kabul etmek lazım artık.

Alıntı

(27-08-2012, 01:45 PM)Mercankaya demiş ki: Sn. Scream,
Nette kolayca bulunan resimleri, yeni konu açarak yorumsuz ve yanlış bilgilerle foruma taşıyorsunuz. Birisi merak ettiği resimi zaten bulabiliyorken kirlilik yaratmanın anlamı ne?
Bu arada sözüm sizedir.

+1

Sn. Mercankaya'ya katılıyorum, forum netten alınan fotoğraflarla kataloga dönüştü. Bir konuyla ilgili fotoğraf alınarak konulabilir ama kolaylıkla ulaşılabilen fotoğraflarla konu açılması kirliliğe yol açıyor ayrıca kopyalanarak konulan bilgiler için kaynak gösterilmesi ve bağlantı için mümkünse link konulması gerektiğini düşünüyorum.

Saygılar.

Alıntı

Yeni Milli Piyade Tüfeği son hali ile 7.62 x 52 mm NATO mühimmat kullanan makyajlı bir H&K 417' dir...

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
bozkurtcml
(27-08-2012, 03:55 PM)çatana demiş ki:
(27-08-2012, 01:45 PM)Mercankaya demiş ki: Sn. Scream,
Bu arada sözüm sizedir.

+1

Sn. Mercankaya'ya katılıyorum, forum netten alınan fotoğraflarla kataloga dönüştü. Bir konuyla ilgili fotoğraf alınarak konulabilir ama kolaylıkla ulaşılabilen fotoğraflarla konu açılması kirliliğe yol açıyor ayrıca kopyalanarak konulan bilgiler için kaynak gösterilmesi ve bağlantı için mümkünse link konulması gerektiğini düşünüyorum.

Saygılar.

Bende aynı fikirdeyim biraz fazlaca resime boğulduk bir süredir Sad

Alıntı

Almanya neden kullanmıyor peki?

Saygılar.

Alıntı

Daha iyilerini kullanıyorlar.
Bknz. HK- G36.
Vikipedia'da bir miktar izah edilmiş.
http://tr.wikipedia.org/wiki/Heckler_%26_Koch_G36

Alıntı

.......................................................

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi