Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 2 Oy - 3 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
İlk silahım Canik L 120...
İyi akşamlar
Şirket adına kayıtlı silahlarımızı satıyoruz bende bir tane L120 kendime aldım. Diğer silahlarımız Kılınç 2000 ve Zigana idi. En doğru tercihi yaptığımı düşünüyorum. Siz üstadlarında tercihim konusunda fikirlerini almak isterim.

Alıntı

(16-12-2016, 03:54 PM)ilbersa demiş ki: Sayın Vectra,
Ben 3 ay önce L120 aldım. Silahtan memnunum, şu ana kadar bir sorun yaşamadım. S 120 ye de bakmıştım alırken, bana ağır gelmişti. Yalnız, forumda o kadar okumama rağmen yanlış tercih yapmışım. Küçük elli olduğum için L 120 elime büyük geldi. Daha önce BHP kullanmıştım, tam elime göreydi. Saygılar.

Sayın ilbersa 
Tabancanız hayırlı uğurlu olsun. Henüz evrağım çıkmadı benimde, ilk tercihim s 120 olacak,bir çok kişinin başına gelmiştir henüz net kararımıda vermedim. bakalım sonunda ne olacak Smile Saygılarımla.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
Antiterör
İyi aksamlar arkadaşlar.

Dün itibariyle L 120 silahımı aldım. M.K.E. poligonunda deneme mahiyetinde 13 mermi atışı yaptım.

Akşam silahı söktüğümde namlu üstünün resimlerde görüldüğü gibi çizildiğini fark ettim. Bu çizikler olağan çizikler mi? Üstatlarımız bu konuda fikir beyan edebilirlerse çok memnun olurum.

Saygılar.

[Resim: IMG_0413_1.jpg]

[Resim: IMG_0407.jpg]

picture hosting

Alıntı

Arkadaslar,
Bu konuda fikir beyan edecek kimse yok mu? Eğer aşırı çizilmesi sözkonusu ise firma ile goruseceğim. Saygılar.

Alıntı

Sayin mirzabey

Ustadlarimizin yaninda yorum yapmak pek dogru olmaz ama uzunca sayilabilecek bir sure cz klonu platformlari kullanmis, cz platformu ile ilgili hem benim hemde cevremdeki meslektaslarimin bilgilerine dayanarak, firma ile gorusmenizde fayda olacagi kanaatindeyim. Baska bir yerli markanin cz platformu klonunda bu durumla karsilasmadim. Surci lisan ettimse affola...

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
mirzabey
Sayın defender45acp,
Zaman ayırıp cevap verdiğiniz için teşekkür ederim. Yarın ilk iş firma yetkilileri ile görüşeye gideceğim. Yardımcı olacaklarını düşünüyorum. Çünkü alma aşamasında gayet ilgiliydi ler. Saygılar.

Alıntı

(25-08-2012, 09:04 AM)ihtiyar demiş ki:
(06-04-2012, 02:27 PM)lupus demiş ki: Sn.ihtiyar, parmağınızı, özellikle de tırnak ucunuzu boyanın açıldığı veya iz oluşan yerlerde hafifçe gezdirin, eğer tırnak ucunuza takılan herhangi bir metal çapağı oluşmuşsa, bu malzemenin de aşınmaya başladığının bir göstergesidir. Eğer tırnağınız izlerin üzerinde rahatlıkla hiç bir yere takılmadan dolaşıyorsa, yüzeyde herhangi bir pürüz yok demektir, bu durumda kafaya da takacak herhangi birşey yok demektir...

İlk atışlarımdan sonra sorduğum benzer soruya Sn. lupus' un cevabı.

Sayın mirzabey merhaba. Sıklıkla bu gibi soru ve sorunlara, üstadın en kısa ve kolay cevabı. Sayın ihtiyarın izni ile alıntı yapıyorum mesajından.

Saygılarımla.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
ismicey
Kendi silahımla yaptığım ilk atışlardan bir süre sonra silahın namlusunun üst kısmında kararma oldu. Ona bir çözüm bulamadım.
[Resim: DSC_0005.jpg]

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
mirzabey
Sayın karabasan merhaba. Mesajınızda belirttiğiniz gibi tirnağımı çizilen kısımlar üzerinde gezdirdim. Herhangi bir takılma olmadı. Azda olsa içim rahatladı.İlginiz için teşekkür ederim.  Saygılar.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
karabasan
Selamlar,
Firma yetkilisi bu çiziklerin normal olduğunu herhangi bir sıkıntı olmadığını söyledi. Atış yaptıkça anlaşılır herhalde. Saygılar.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
defender45acp

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi